Diyelim biri var...var mı?

birlikte çok vakit geçirmediğiniz birinden hoşlanmaya başladınız.neyse efendim duygular aktı olaylar aktı saçlarınızı öptü kokladı,öpüştünüz.konuşmadınız.ne konuşacağınızo da zaten bilmiyorsunuz.ee şimdi de denmez ki...önemli olan ertesi günler...arkadaş mısınız sevgili mi?

Güncellemeler:
konuşmadınız derken işte o yaşananlar üzerinden durum tahlili yok.yoksa muhabbet güzeldi.

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece hayatın bir noktasında bu şeklde kesişmişte olabilirsin, devamını getirip tatlıya da bağlayabilirsin, önemli değil, herşekilde karşındaki insanın değerini koruyorsan diyaloğu kesmek veyahut, çiftsel diyaloglara taşınmak zorunda değilsin. İsteğe ve duruma göre şekillensin.

0|0
    0|0
    • tatlıya bağlamak dedin de hot...hiçbir şey hiç bozulmadı.zarif insanların hali başka

• kim bağlayacakmış aman anlamadım hot

• hormonal bir durumu mantık çerçevesi içinde değerlendir istediğin gibi, günaydın :D

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgili gbi davranılsa da sevgililik resmi açıklama ister! bu arkadaşlıktır...

0|0
    0|0
  • öpüşmek kelimelerin yetersiz kaldıgını gösteriyor tabikide o saatten sonra sevgili olunur

0|0
    0|0
  • kaale almayip arkadas da diyebilir sevgili de. kisilerin arasindaki duzeye bagli.

0|0
    0|0
  • adı konmamış sevgiliyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Konuşmadan niye öpüşüyorsun bir niyetini anlasaydın

0|0
    0|0
    • öyle ben bi şeyle uğraşırken yoruldum falan saçlarımı okşadı sonra öpüştük.yani ne demeliydim?saçlarımı okşarken bi dakka bi dakka önce bi durumu netleştirelim falan?ayrıca sevgili olmak isteyip istemediğimi bilmiyorum bile.

• bunlar yaşanmadan önce keşke adını koysaydınız aranızdaki durumun ne olduğunu=))

0|0
    0|0
  • öpüşen arkadaş görmedim yer yüzünde ben sen gördün mü?

0|0
    0|0
    • evet.ruslarda da var ama uzağa gitmeyelim.arkadaşlarının sevgililerini öpmeyi görev bilen birini duymuştum.

• Öpüşmüşseniz bir dahaki buluşmada oturup çay içiceğinizi sanmam. Arkadaş değilsiniz bence.

0|0
    0|0
  • yuh be :( hala bilmiyorsam mal mıyım :(

0|0
    0|0
  • Zaman gösterecek.Şu an ikinizde bekliyormusunuz?Yoksa arayıp soran bir taraf var mı?

0|0
    0|0
    • görüşüyoruz.o da arıyo ben de aradım.sevgili olmak falan garip geldi.ona bilmem de bana.hiç bişey olmamış gibi devam...

• Hayırlısı olsun:)

• bence sor neyiz biz diye :D

0|0
    0|0
  • ben opusen arkadsa rastlamadım sen nerde rastladın?

0|0
    0|0
  • kişilere bağlı tamamen.

0|0
    0|0
  • sen her arkadaşınla öpüşüyo musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...