Beşiktaş'lı olan var mı aranızda?

Arkadaşlar transfer politikaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi yolda mıyız?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Besiktasliym ama bu besiktasa ne oluyor anlamis değilim. Bundan sonra da iyi bir takim olacagimizi düşünemiyorum :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2014 bizim senemiz olacak...yeni statla beraber kartal uçacak

0|1
    0|0
  • Öncelikle biri başkana bedavaya transfer yapılamayacağını anlatsın.. Hee tabi başkanın ptt 1.ligden getirdiği oyuncular hariç. Ocak ayında Ronaldinho transferini rahatca bitirebilirdi çünkü abisi Asis, İstanbul'a gelmişti ama bitiremediler. Şimdi de Gökhan Töre konusu var, Rubin Kazan haklı olarak yüksek bonservis bedeli istiyor umarım anlaşırlar, Gökhan Türk milli takımının ve Beşiktaşın yaklaşık 2 sene sonra en iyi oyuncusu olabilir. Başka bir konu forvet transferi, En büyük aday Lyon forması giyen Bafetimbi Gomis.. İyi bir golcü, geçen günlerde resmi Twitter hesabından kulübüne veda etmişti.. Umarım bu transfer gerçekleşir.. Birde Fenerbahçeye kaptırılmış bir Diego var. Şahsen ben Fenerbahçeye gelmeyeceğini düşünüyorum çünkü şampiyonlar ligine giden bir takımda forma giymek isteyecektir.. Ofansif ortasaha mevkisinde en büyük aday Rafael Van Der Vaart, İyi ve tecrübeli bir futbolcu bana göre olma ihitmali yüksek bir transfer, gelirse iyi olur. Bir de 2Milyon + Pektemek + Serdar karşılığına Olcan Adın transferi söz konusu o da mantıklı bir transfer olur, özellikle Seneye Gökhan Törenin olmayabileceği ihitmalini düşünürsek.. Başkan, Cenk Tosun transferinde büyük iş başardı. Yabancı sınırlamasının olduğu ligimizde en iyi Türk forvetlerden birisini bonservis ödemeden transfer etti, o da katkı sağlayacaktır. Kısaca Beşiktaş, bir forvet, bir forvet arkası, bir de stoper alırsa güçlü bir kadro kurmuş olur.

0|1
    0|0
  • Bu seneyi mumla arayacağız o kadar diyorum sana.

1|1
    0|0
    • yapma be bence stat işi çok etkili olur en azından taraftarın gücü olur yanımızda

• bakalım başkan ne transferler yapacak. eğer şampiyonlar ligine giderken yine tasarruf yaparsa 8-0 ı çok ararız gibi geliyor bana

• Bana da öyle geliyor açıkçası. bir bok olmaz bu gidişle.

• fenerliyim ama sizi demirören bitrdi şimdiki başkanınız sessiz iş yapıyor ama tutun adamı bence düze çıkartır bjk yi ama ciddi transfer yapacaklarını sanmıyorum para yok ama şamp. ligi için lazım o ayrı yoksa geçemezsiniz

0|1
    0|0
  • O değilde tff açıklamış Hakem hatalari yüzunden 17 puanimiz gitmiş, yoksa şampiyon bizdik, o hakemlerin taa.. Neyse ağzımi bozmiyim kızlar var, yani diyiceğim transferleri falan bilmem ama seneye o kupa kesin bizim

0|0
    0|0
  • bizim yolumuz yol değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...