Arkadaşlar Soru altta ve görüşleriniz benim için cok önemli?

Arkadaslar bence bu ülkede ne kadar iyi bir sporcu olursanız olun ya da bir gayretiniz varsa ne kadar çabalarsanız çabalayın amatörden 3.ligden veya 2.ligden 1.lig ya da süperligde oynamanız keşfedilmeniz Türkiyede aşırı felaket ulaşılmaz sonsuzluk kadar zor ! Bu ülkede futbolda biryere gelmek için kuvvetli torpil veya gerçekten çok şanslı olmanız gerekir... PEKI SIZCEDE BOYLEMİ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Referans önemli. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yanılıyorsun neden torpılle olsunkı futbolcularımızın hepsı garıban ve yeteneklı ınsanlardı...

0|0
    0|1
    • garibanmı :D eşitlik modern ülkelerde sadece bizde yok. garibnın bu ülkede bir yere geldigini görmedim ben... bildigim cok hikaye var gördüğüm cok olay vr... anlatsam karakter yetmez.

• yok yok sporda durum tam tersı hepsı sonradan g.tlerı kalkmıs normalde cogu garıbanken kesf edıldı

• bence yanılıyorsun..tamam bazı kişiler için geçerli ama hepsi için geçerli olduğunu düşünmüyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biraz şanş birazda oyuncunun yeteneğine bağlı :) çok iyi yetenekli oyuncuysan yükselme şanşın fazla olur.Şonuçta süper ligte ki başkan veya yardımcıları filan diğer ligte ki oyuncuları izlemeye ya da takip ediyolar.Gelecekte iyi futbolcu olabilecek kişileri alırlar tabi ki niye almasınlar? .

0|0
    0|0
  • selamın aleyküm tabikide öyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...