Pilav arabasındaki pilavın sırrını bilen var mıdır?

Herkes 1 sefer olsun yemiştir muhakkak ki..Nasıl olur anlamam ama ordaki lezzet bambaşkadır..Ne anne ne de pilavda iddalıyım diyen kişi yapamıyor ı pilavı..Bunun sırrını bilen varmıdır acaba nasıl oluyor bu Nohutlu Pilav ? :))

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiç yemedım ordan yaaa :(

0|1
    0|1
    • Büyük ayıp :)

• gercekten hiç yemedım pılav arabasından yaa :(

• Muhakkak ki denemelisin zira ev yapımı pilavı beğenmiyceksin :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Annemin pilavını hiçbirşeye değişmem.

0|1
    0|2
  • pilav arabasında hiç pilav yemedim desem )=

0|0
    0|0
  • aynen ya bn de diodum bnu düşünen bi ben mym yoksa annem mi beceriksiz:D

0|0
    0|0
  • balık ekmek midye tamamdır iyidir de hiç arabadan yemedim pilav ben hem annemin gibi de olacağını hiç mi hiç zannetmiyorum ... :)

0|0
    0|0
  • yapan adam içine sevgi katıyordur :p tamam tamam gidiyorum

0|0
    0|0
  • off ya pilav salata yanına yoğurt tavuk :S acıktım

1|0
    0|0
  • benım babam yapıodu hatta artk ben ypıodm kazanla :) onun püf nktlrı vrrrr :)

0|1
    0|0
    • Onu istiyoruz bizde yaf.

• oysss tamamdır deneticem anneme cok saol cadim :)

• nedemkkk :):):)

• bana hep kokoreççi denk geliyo

hiç görmedm pilav arabası O.o

0|0
    0|0
    • kokoreç kolay iş. Sen o pilavdan ye ben pilavı hiç bilmiyorum dersin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende yemedim yaa çok istiyorum kısmet olmadı bir türlü. Annemi yıllardır sinir ediyorum. Hüseyin abinin ki gibi olmuyor diye ama yalan tabi ki annemin yemekleri üzerine tanımam(Hüseyin abi okulun aşçısı) :D :D :D

0|1
    0|0
  • Makarna benzeri hariç toplu pişen yemeklerde farklı bir lezzet vardır. Nedeni daha fazla malzemenin bir arada bulunması ve aromalarının biribirine daha çok karışması..Pilavlarda dinlenme süresi çok önemli..Sıcaklığı korunarak ne kadar uzun süre dinlendirilirse o kadar lezzetli oluyor. Seyyar nohut-pilavcılarda bu sistem doğal olarak mevcut ;)

0|0
    0|0
  • O tarz pilavı ilk olarak yıllar önce bir restoranda çalışırken tattım.Ustam öyle bir pilav yapıyordu ki; yeme de yanında yat yani.Annem de ustamın yaptığı pilav tadını iki kere tutturabildi ve ben tüm tencereyi kendime sakladım :)Ancak biraz şans ve çok yapmak lazım.Yani pilav ufak tencerede yapılınca o kadar tadı olmuyor ama kazanda yapılınca ya da büyük bir tencerede, o zaman leziz oluyor.

0|0
    0|0
    • Özel bir metodu yok yani öylemi ? :)

• Tutması kolay değil ama belki birgün tutar.

• :D bnnn yapablıormmmm

• Herkes bir sefer mi yemiştir?

Ya bu su içmek kadar normal bir şey bizim insanımızın hayatında. Neden bir sefer olsun? Ömrüm boyunca bununla beslen deseler, gıkımı çıkarmam. O derece seviyorum.. Midye de aynı şekilde..

0|0
    0|0
    • Tadına aşinadır anlamında bro işte :) Yoksa benim ve senin gibi müptelalarıda olsa gerek.

Yükleniyor...