Madonna konserine 1 aydan az süre kaldı. Madonna'nın konserde özellikle söylemesini istediğiniz bir şarkısı var mı?

Favori şarkınız hangisi?Anısı var mı?Konserde özellikle söylemesini istediğiniz bir şarkısı var mı?Konsere 1 aydan az bir süre kalmışken cevaplarınızı alayım.:)

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorumla alakalı olmayan şeylerin tartışılmasını istemiyorum.Gidin tartışmanızı başka yerde yapın.

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• la is la bonita.

papa dont preach

like a virgin

tak a bow

secret

Who's That Girl

You Must Love Me

What It Feels Like For A Girl

bad girl

frozen

I'll Remember

Nothing Really Matters

0|0
    0|0
    • bir Madonna hayranı gördüm sanki? :) Evet secret ve frozen benim de favorilerimden. :)

• Daha bir suru sarkıları var. 80 ler işte cogu..

duran duran , alphaville , depeche mode , rem , cure , candır bunlar daha saymiyim neyse

• link

Birde böyle tanıyın

Erkekler Ne Diyor 15

• link

Birde böyle tanıyın

1|1
    0|0
    • ben artıladım seni sadece o değil madonna ile ilgili çok şey var ve tüm dünyadan onun masonların,illuminatinin oyuncağı olduğunu bilir yaptığı ahlasız gerek islam'ı gerekse hristiyanlığı aşağılayan sahne şovları da bunlarım amaçlarına yönelik insanları dinsizleştirme ve ahlaksızlaştırma politikasından başka bişey değildir.

• O illümünatiyi yapan kendi şarkıcılarımızda var çok çarpıcı isimler hemde örnek eurovision da sertab erenerin 1. olma sebebini bir araştırın.Klip bitiminde illimütü yapıyor.

• music

link

1|0
    0|0
  • la isla bonita

0|0
    0|0
  • la is la bonitaydı galiba flamenko bişi hani.ama playback yapmasını bekliyorum konserde.

0|0
    0|0
  • gelmesinde söylemesinde madonna geleceğine steve vai gibi adamlar gelsin

0|0
    0|0
    • soru gelsin mi gelmesin mi değil zaten favori şarkı.Soruyu doğru okuyup cevaplayalım.

• soruyu okudum ben şarkı falan istemiyorum gelmemesini istiyorum sayın soran

• sadece la is la bonitayı söylesin yeter

0|0
    0|0
    • link

Birde böyle tanıyın

• yazdıklarımı haklı çıkarmışsın arkadasım..tebrkler..malesef bu kadar kıt düşünüyolar..

• Yuvarlak kafada sivri zekalı arkadaşım arapçayı biliyormusun konuşuyorsun ama ben biliyorumm saftirik saftirik konuşup kendini haklı çıkarmaya çalışma japonca ile arapça arasında dağlar kadar fark var herkesi kendin gib cahil sanma.

• ...live to tell... İnşallah doğru yazmışımdır çoook eskilerden, from 1986 ...dahaa bir dolu parçası vardır sevdiğim, la is la bonita, papa don't beach, frozen, yaşam tarzını da sevmişimdr. Kendileri tam bir ...

0|0
    0|0
  • aman eksik kalsın be arkadaşım. millet işini gücünü bırakıp şimdi onu dinlemeye gider. bir o eksikti zaten. eminim bir çok arkadaşta katılıyordur bana. bu arada eğer yazdıklarımın konuyla bir alakası olmadığını düşünüyorsan kusura bakma arkadaşım

0|0
    1|0
  • Yeşil başlı gövel ördeği söylesin

1|0
    0|0
  • evimin bahçesnde konser verse dönüp camdan bakmam

0|1
    1|0
    • O da sen konserine gitmiyorsun diye yemeden içmeden kesilmiş zaten.

• aynen geçen aradı menajeri yaptığın ayıp felan kadın senin için taa amerikalardan geliyor dönüp bakmıyorsun diyodu

• love profession ;)

1|0
    0|0
    • link

Birde böyle tanıyın

• sana katılmıyorum..arapça p*rno dergisinden bi sayfayı yırt ve istiklal caddesine at..yolda yürüyenler alır 3 kere öper başına koyar ve kaldırır..bunun sebebi eskiden beri yapılan aptallıkların sonucudur..arapça kuran demek değildir..kuranın içeriğini bilmek önemli..bugün camide namaz kılan insanların yüzde 90 ı ne söylediğinin,ettiği duanıın anlamını bilmeden ezbere ibadet ediyo..çünkü herkes bilinçlense ve ezanlar türkçe okunsa hiçkimse hocalardan medet ummaz ve cemaatt adı altında sömürülemez

• Dostum sana ayet diyorum normal bir yazı değil ben ezbere konuşmuyorum.

• Holiday

0|0
    0|0
  • bir şey tartışmadık ki !.. yaşam tarzını severim dedim ve ince bir espri yaptım sadece

0|0
    0|0
  • yoğurt koydum dolaba ellere vay :):)

0|0
    0|0
  • Grup vitaminin bi şarkısı vardı ing türkçe karışık ben onu istiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...