Marodona Messi ve Eusebio Ronaldo...

Bu cumleyi herkesten duyuyorum Messi yeni Marodona diye ve Ronaldo yeni Eusebio. Messi Marodona ile ayni seviyede degil ki bunu soyleyen iyice sacmalamistir siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• maradona arjantin dünya şampiyonu yaptı 2 lig gelme takımı şampiyon yaptı messi dünya kupasında birşey yapamadı arjantin mili takımında etkili değil messi barcelona etkili futbolcu yıllar düzeni oturmuş takımda oynuyor zaten kadro iyi bu arada ciristiyan ronaldo ne yaptı portekiz mili takımnda etkili oynadığı portekiz liginde etkiliydi ingiltere gol kralı oldu çok iyi oynadı ispanyada gitti orda çok iyi sürekli ayrı takımlarda başarı sağladı bakalım barcelona ayrılsa messi bu başarıyı sağlarmı artı messi bu takıma paf takımından beri orda oynuyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kendı kısısel gorusun bu soyleyende kendı gorusune gore soylemıstır evet bence karsılastırmak bıle yanlız o zaman futbol a ozel teknoljık gelısımler yoktu kramponların cıvıleri bile bir ara tahtan dan yapıılıp gunumuze geldı farklı donemın futbolcuları

kun agüero messi karsılastırması yada c.ronaldo f.torres karsilastirması olabilir bunun yerıne

0|0
    0|0
  • Bacagı kırılsada kurtulsak

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Futbol her sene daha çok gelişiyo Pele,Maradonanın oynadığı zamanki futbolla şimdiki futbol aynı değil o zamanlar daha çok bireysellik ön plandaymış yani takım oyunu yok gibi bişeymiş şimdiki futbola bakıldığında hepsi harmanlanmış hem bireysellik hem takım oyunu var.Ayrıca Messiyle Ronaldo kıyaslanmaz bence ikiside iyi ama ben Messinin oyun tarzını daha çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Maradona ve Messi'yi canlı izlemiş biri olarak rahatlıkla diyebilirim ki; Messi Maradona'nın tırnağı etmez. Ama 3 Hagi= 1 Maradona dersem belki kafanızda daha iyi canlanır.

0|0
    0|0
  • Ronaldo messiden breysel yetenkleri çok daha iyi bir oyuncudur.

0|0
    0|0
  • messi uzaylıdır cristiano ronaldo dunyanın bır numarasıdır

0|1
    1|1
    • Futboldn anlamiosun demistm

• Ronaldo Marodondadir demedimki zaten enedene messiden iyidir:dki ole bsy yok

• dur ben yazıcam sana sımdı ...

• insanlar futbolu neden bu kadar çok seviyor anlamıyorum :(

0|0
    0|0
  • maradona oynadığı her takımı şampiyon yapan bir oyucuydu, messi ile maradona çok farklı iki oyuncu

0|0
    0|0
  • eyy kimler gelmiş :) maradona arşivde izlediğim dünya kupası maclarına bakılırsa messiye göre cok dezavantajla oynamasına ragmen müthiş bir kariyer yaşamış biri bana göre ki messi cok yumusak futbol ortamı olan ispanyada xavi ve iniestanın önünde oynuyor olma şansına sahip aynı zamanda maradona daha yalnız bir futbolcu profili vede topu ayagına aldıgı anda tekmeler havada ucuyo bu sertlik derecesinde bir futbolcunun böyle büyük başarılara imza atmış olması zaten onu efsane yapıyor

0|0
    0|0
  • Ronalda belki daha iyi olabilir,messi bir generasyon ile var oldu ve başarı seviyesini çok çok yukarıları taşıdı ve daha çok genç ,milli takımda başarı gelirse bende dünyanın en iyi 2.ci futbolcusu olacak..

0|0
    0|0
  • farklı dönemin insanlarını karşılaştırmak hatalı bir durum.

0|0
    0|0
  • messinin zamanında maradona oynasaydı messi kadar oynayamazdı. çünkü o zamanki futbolla şimdiki bir değil. messiyi de maradona zamanına koysan yine oynayamazdı yine futbol farkı.

0|0
    0|0
  • ronaldo hepsinden iyiydi. ne güzel yıllardı barcelona'da inter de attığı goller.

0|0
    0|0
  • maradona bireysel özellikli bir futbolcu messi tatlı su balığı gbi her suda yüzemez!

0|0
    0|0
  • Maradona vergi yetenekle dünyaya gelerek kötü yaşantısıyla kendisini bitiren tayfadan.. Boksta karşılığı tyson gibi.. ;)

0|0
    0|0
    • Eusebio da tam hatirlamiorm klbunun baskani tarafindan sanirim hayati bitirildi birsuru clupler istemis milyonlar vermisler ama baskani gondrmemis hayatimla oynadi diyodu gecen haftadaki roportajnda

• Onun olayı doğru olabilir ama maradona nın kendisini bitirdiği bir gerçektir..

• maradona da tanrının eli var

0|0
    0|0
  • Negzel saçlar öyle <3

0|1
    0|0
  • futbol toplumların afyonudur.

0|0
    0|0
  • 25 yaşında ve almadığı bırakmadığı ödül kalmadı bu yaşta bu kadar başarı bu yüzden Lionel Messi.

0|0
    0|0
  • messi daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Bırakın Maradonayı Messiyi Ronaldoyu .Biz kendi Sergen'imizi Hakan'ımızı İlhan'ımızı konuşalım. Messi'ye 1 ay para verme bak bakalım oynuyor mu. Ama İlhan Mansız'a ömür boyu para verme tüm gücüyle futbolunu oynar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...