Sporla ilgilenenler biraz bakabilirmisiniz?

Boyum 177 65 kiloyum kilomdan pek bir sikayetim yok boyumla orantili diye dusunuyorum amacim biraz daha sikilasmak sporla ilgilenen bir insanim ama yaklasik 1 senedir biraktim tekrar baslamayi dusunuyorum genel olarak sikiyim sadece karin bolgemde hafif sorunum var duzgun beslenme ve egzersizle ne kadarda toparlarim kendimi ve ozel tavsiyeniz varmi amacim vucud yapmak falan degil yanlis anlasilmasin kadinda kas sevmiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 65 kilo iyi kitle vücut endeksine göre. Sıkılaşmak istiyorsan hareketleri sayı olarak fazla ve hafif yapacaksın. Birde herşeyin çare yürüme koşma emin ol. Gittiğin spor salonunun yürüme bandında eğim (incline) ayarları olacak onu arttır. Vücut koştukça sıkılaşcak özellikle karın ve basenler ağrıcak.

0|0
    0|0
  • vücudun kaslı ise güzel ama sen bırakma devam et biraz karın çalışman yeterli olur senin için

0|0
    0|1
  • hergun 300 klri kos onun ustune 15 kere sinav çek ama bunu 4 ker yap yani

300 klri kosu bu yaklasik 30 dk ediyor + 4*15 sinav çek.
    Emin ol faydasi var ben boyle yapiyorum ustune vucut yapmak için agirlik kaldiriyorum bir kiz olarak azimliysen yaparsin ve yaptikça yapasin gelir bunu 2 ay benim dedigim gibi yap sadece gece flan yagli yeme ama her ogun ye ben hiç dikkat etmiyorum pizza flan goturyom yani :D

0|0
    0|0
  • Az agirlikli cok tekrarli programlar yap karin bolgesi icin tum vucudunu calistirmalisin bolgesel zayiflama olmaz crunch ve crunch twist onerimdir squats yapabilirsin bide ip atlama ve bisiklete binme yap kosma yap bence

0|0
    0|0
    • Normal hayatimda protein agirlikli besleniyorum beslenme acisindan ek birsey yapmalimiyim sence

• Bu antreman saatine gore ayarla bence antremandan once orto dercede karbonhidrat antremandan sonra protein ama protein kas yaparken ise yariyor kas yapmayi planlamiyorsa dusuk yagli beslen yeter bence

• Bir ay kadar bir sürede sımsıkı olursun

0|0
    0|0
  • kadına tam da kas lazımdır..hızlı dağılmaz vücudun böylece..kilo alıp vermezsin..sıkılaşır..no selülit ayrıca

0|0
    0|0
  • Seni merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Atletizme başlayabilirsin çok iyi olur senin için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Plates sıkılastırır

0|0
    0|0