Spor yaparken giyilecek şey nedir?

Arkadaslar spor yaparken genellikle tayt giymeyi tercih ediyorum ama geçen gün çok rahatsız oldum bu durumdan.Aslında yıllardır aynı yerde oturuyorum hep tayt ile giderdim parka ama bu sabah çocuğum yaşındaki iki erkeğin bakışlarından çok rahatsız oldum.Artık taytımı çıkarıp eşofman mı giyeceğim yani.Bir başkası bakıyor diye rahatımı da bozmak istemiyorum ne yapacağım bu duruma önerisi olan var mı?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• bu arada kendi fotonu kullansan daha iyi olurdu :) Fatima Segovia' ya ne kadar da çok benziyorsun hayret :)))) eminim çok çirkin birşeysin...o yüzden böyle ezik ezik, onun bunun fotosunu kullanıyorsun :)))

www.google.com.tr/.../showthread.php

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• tayt olurdu ama basenlerı kapatacakta uzerıne bırsey alabılırsın ya da belıne bırsey bağlarsın ya da esortman kalıtelı de olabılır cok dar olmayanlarıda var urun.gittigidiyor.com/.../puma-56449615-super-t7-track-fusya-ceket-95032159 bunun gıbı belkı

0|0
    0|0
  • Başkası yüzünden rahatını bozman saçma ama böyle insanlar fazlaca var.. Rahat bol bir eşortmanla biraz daha az dikkat çekersin sanırım.. Veya taytın üstne biraz uzun bir şey giyebilir, beline hırka bağlayabilirsin.. Bu da ne kadar rahat olur yaptığın sporda bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Olabildiğince bol giyinin, rahat ederseniz tabi. Dar giyinince, dar fikirli kişilerden böyle tacizlerle karşılaşmak maalesef mümkün. Ya da sırtınıza alacağınız bir eşofmanın üstünü belinize bağlayarak kalçanızı kapatabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Havalar ısınıyor işiniz zor. Biz şort giyiyoruz, bizim için sorun yok. Olan size oluyor. Eşofman giyeceksin yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bol esortmanlar var belki adini duyduysan parkourcular gibi yap xxl alip belini sıkiyorlar bol ve hos duruyor

0|0
    0|0
  • Spor yapacaginiz yeri degistirin ya da spor salonlarini tercih edebilirsiniz siteye hos geldiniz

0|0
    0|0
  • profil fotografındaki gibi gidebilirsin sonuçta antalya dasın herkes rahat şekerim sende rahatını bozma :)

0|0
    0|0
  • normalde adı üstünde spor bu defile değil spor yaparken geniş rahat kıyafetler tercih edilir ama bazıları teşhir amaçlı saçma sapan kıyafetler giyiyor bunların yüzündende sizin gibi bayanlar zor durumda kalıyor yanlış anlaşılıyorlar...

0|0
    0|0
  • neyle rahat ediyorsan onu giy

0|0
    0|0
  • eşofman giyin mümkünse tayt gerçekten çok tahrik edici olabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • tayt giymeyin sporda bizde insanız !

0|0
    1|0
  • Tay çok tahrik edici bir şey. Yanlış anlaşılmasın

0|0
    0|0
  • Demekki çok hoş bir vücudunuz var ondan bakıyorlardır kızmayın kendinizide kasmayın rahat olun

0|0
    1|0
  • yaşınıza rağmen o çağdaki çocukların size bakması gurur verici de bişe olmalı

0|0
    0|0
  • spor yapma (:

0|0
    0|0
  • Antalya damı yaşıyorsun istersen birlikte olabiliriz anlarsın ya :)

0|0
    0|1
  • aman giymeye devam et tayt nolucak sanki.

0|0
    0|0
  • geçende bikini giymek istiyodunuz resminize göre genç gözüküyosunuz , erkeklerin size bakmaları gayet normal , eşofman vb şeyler gimeniz daha iyi olacaktır

0|0
    0|0
  • bence tayt giy üstünede eşofman.

0|0
    0|0
  • Tayt iyidir sen yine devam et... güzele bakmak sevaptır

0|0
    0|0
  • Bol ve rahat edeceğin eğilip kalkarken seni sıkmayacak eşorfman altı ve dar boğazlı blüz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O insanlar, eşofman giydiğinizde de bakacak size. Eğer ciddi anlamda rahatsız ediyorlarsa net bir tepkide bulunabilirsiniz.

Bunun dışında, spor yaparken en rahat ettiğiniz şey ile olmanız, sporun işlevselliğini ve rahatlığını arttıracaktır. Bu konuda tayt en çok tercih edilen giyim ürünü olmasıyla birlikte, önerim de bu yönde.

0|0
    0|0
  • Iyi bir haslasaydin cocuklari :) tayt en rahat sey bence esofman igrenc bisey spor yapmak icin uygun degil hic. Ama eger cok rahatsiz olduysan yoga pantolonlari var o tarz bir sey giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler, kasmaya gerek yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...