Kapat

Polis araçlarını ters çeviren Fenerbahçe taraftarı mıydı?

fenerbahçe galatasaray maçı sonrası galatasarayın şampiyon olması sonucu olaylar çıktı bildiğiniz gibi, sizce polise saldıran molotof atan polis araçlarını ters çeviren kişiler fenerbahçe taraftarı mıydı? ben taraftar olmadıkları kanaatindeyim. ya siz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Görüntüleri izleyince fenerbahçe taraftarları olduğunu göreceksin işte link

1|0
    0|0
    • fenerbahçe forması giymek puşiyle yüzü gizlemekten daha az dikkat çekici sanırım. görüntü açık fakat mantık hatası var bence.

• Ben fikrimi paylaştım.Önyargılıda değilim.Fenerbahçeye toz kondurmayan bir tavrın var gibide ondan böyle bir düşünceye sahip oldum.

• fenerbahçeye toz kondurmamak mı? el insaf... fenerbahçeyi savunur gibi bir şey mi yazdım? ben ne diyorum nasıl anlaşılıyor. fenerbahçeli değilim. olayları izlerken bunlar taraftar olamaz dedim kendi kendime.

• vala kim oldukları konusunda bir fikrim yok ama birileri herseyden kendine pay çıkartıp en ufak bir gerginlikte ülkeyi birbirine katmaya çalısıyor

0|1
    0|0
  • evet fb taraftariydi.

polis <3

1|0
    0|0
    • görüş bildirdiğiniz için teşekkürler, fakat anlamadığım durum polise neden saldırıldığı? polis maçı yönetmedi, Galatasaray'a jest yapmadı, neydi polisi hedef haline getiren şey eğer söylediğiniz gibi taraftar saldırısına uğradılarsa...

• polis beceriksiz oldugu icin

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• O halde stadı yıkan/yakan/sahaya inen de terör örgütü mensubuydu¿ Fenerin ilk vukuatı değilki bu.. Yenilgiyi hazmedemeyip sağa sola saldıran ne kadar holigan var karıköye girmiş o gece

1|0
    0|0
  • bugün bu saha olayları galatasaraylılar sahanın ortasında iken olsa idi

3 saatte stadı boşaltamayan polisin o çemberi koruması imkansızdı

aslında ülke olarak gerçekten direkten döndük

galatasaraylı topçular orada ortada kalsa idi, hayati tehlikeli bir durum oluşması içten bile değil

floryaya fenerbahceliler elmanderi ölddürdü haberinin geldiğini bir düşünün

bir yandan polisler o olaylarla uğrasırken diğer yandan 50 bin kişi kadıköye yürüyor etrafı yakarak ciddi ciddi yüzyıllarca unutlmayacak facia yaşardık

olaylardan sonra demiroreni de aydinlarida asip yillar sonra anit bilem yapardik

0|0
    0|0
  • evet fenerbahçe taraftarı idi

münferitte değildi

biz olaylara böyle bakamadığımız sürece ciddi ölümlerin olduğu bir facia olana kadar bu şekilde devam edecek

0|0
    0|0
  • Sağlam ceza geleceğini düşünüyorum olay çıkartanlar hakkında.Bu ve benzeri durumlar zaten Türk polisi için ne ilk nede sondur. Polis bu tür olayları siz görmesenizde hergün yaşıyor yani hergün taşlanıp saldırılıyor. Kadıköyde hata validen emir beklenilmesiydi.

0|0
    0|0
  • Evet bencede değiller ama ben daha çok bu kişilere karşı aciz kalan emniyet güçlerinin neye hizmet ettiklerini anlayamadım ?

0|0
    0|0
    • Asker ve polis pek çok durumda müdahale etmek için emir beklemek zorunda, çeşitli kanun ve yönetmelik ve talimatnamelerle yetkileri kısıtlanmış durumda, kişisel inisiyatif kullanma hakları çok kısıtlı o sebeple müdahalelerde yetersiz kalmaları mümkündür bence.

• İşte bende bunu anlamıyorum ya hakkını arayan işçi, öğrenci. memur, kadın. çocuk, yaşlı yüzlerce polisten öldüreyise dayak yerken emir verenler neden bu insalara dur demiyorlar rant kokusumu var işin ucunda ? Ayıp yahuuu c.tesi akşamı ne manzaralar gördüm ayıp bee insanmı bunlar içinde çoluğu çocuğu olan araçları, içinde hasta olan ambulansların önünü kesip sallanalar yumruklamalar, taş atmalar, şu adi insanlar ve kötü siyaset yüzünden nefret ettirdiler herkesten ayıp ayıp.bu değil taraftarlık

• katılıyorum. taraftarlık bu değil, olmamalı. bugün için dünya aristokrasisini temsil eder görünen ingilterede çıkıyor en büyük taraftar olayları. bu da çok ilginç geliyor mesela bana. aslı ne, kendini nasıl gösteriyor. ayrıca polislerimizin yetki ve güç kullanımı konusunda; joplanıp havuza atılan öğretmen adaylarına uygulanan orantısız güç de cabası.

• Kalabalıkta olur böyle olaylar büyütme..

0|0
    0|0
    • Ben bir şeyi büyütmüyorum, bana garip gelen bir konuya dikkat çekmek istedim sadece. size göre normal bir durumsa görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

• eski sezonlarda aynısı gs sahasında oldu.. trabzonda kaldırım taşlarıyla futbol takımının camları indi.. bursa istanbul beşiktaşı yıktı.. kendi şehrinde polisle arbede yaşadı.. Toplumsal hadisedir değişik anlam yüklemeye gerek yok.. Memleketçe olayları abartılı yaşıyoruz..

Yükleniyor...