Sırtımı ve omuzlarımı genişletmek istiyorum, nasıl olabilir?

Omuzlarım ve sırtım biraz daha geniş olsun istiyorum, yüzmeye falan gitsem olabilir mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness a yazıl ve dekı ben sırt ve omuz ıcın hacim kazanma programı ıstıyorum onlar yardımcı olur kanks

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaç yaşında olduğuna bağlı, gelişim çağını geçtiysen, kemiklerini genişletemezsin, geçmediysen de şu anki halinden çok çok az daha genişletebilirsin. Bunun dışında omuz ve sırt kaslarını çalıştıran hareketler ile kasları biraz belirginleştirip, belini inceltirsen sırt ve omuzların geniş durur, yüzmek faydalı olur ancak hızlı bir gelişim sağlamaz, biraz ağırlık antrenmanı yaparsan bunun yanında, faydalı bir gelişim sağlarsın, bir kaç cm kadar.

1|0
    0|0
    • 18 yaşım belim ince, omuz kısmını genişletmek istiyorum

• şınav omuzları genişletir

1|0
    0|0
  • yüzmek işe yarar! yüzmek sadece omuz geliştirmez vucütta yaptırır yüzmek neredeyse vucüttaki her kasın çalışmasını saglar

1|0
    0|0
  • Aynı soruyu bende soracaktım çok sağol :D

1|0
    0|0
  • yüzmek en etkili yoldur.

1|0
    0|0
  • şınav çek

1|0
    0|0
    • barfiks diyenler de oldu da, sınav çekiyorum da barfiksde baya zorlanıyorum

• tamam sağol :)

• önemli değil :)

• tıra halatla bagla cektır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yavrum saçmalama sakın yapma. Benim genişte ne oluyor erkek vücudu gibi oluyor. Ben beğenmiyorum. Yüzmeye gitsen iyice erkek vücuduna döner.

1|0
    0|0
    • yok ya biraz daha geniş olsun istiyorum o kadar erkek gibi değil :)

• İşte ben abarttım biraz. :(

• :) nasıl yaptın söyle ben az uygularım :)

• Kemik yapısı artık gelişmez çok fazla ama omuzlarına kas yapar böylelikle genişler azda olsa

1|0
    0|0
  • Barfiks çek ya da yüz ama duzenli yapmazsan ise yaramaz

1|0
    0|0
  • benim doğuştan geniş omuzlarım olduğu için bilmiyorum ama her gören yüzücü müsün dediğine göre yüzme işe yarıyor demektir :)

1|0
    0|0
    • :) bu yaşımdan sonra yüzmeye gitsem değişir mi ki onu bilemedim :)

• kas yapanların hepsi küçüklükten başlamıyor onlarda genişletiyorlar sonuçta omuzlarını kollarını o yüzden ümidini kaybetme bence mümkün :)

Yükleniyor...