Büyüye inanır mısınız? ve yaptınız mı?

arkadaşlar

büyüye inanırmısınız? hiç yapıtınız mı?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İnanıyorum, şarlatanlıktan hariç olgu olarak varlığına inanıyorum, yapılır yapılmaz, dolandırıcıdır vs. kişilere bakmam. Kuranda yazana inanırım.

0|0
    0|0
  • inanırım

0|0
    0|0
  • la gidip büyü mü yapacagınıza gidin elişnizi allaha açın size zararı olduysa allaha havale edin böle cok günah hem bırakın şu bom boş şeyleri elini allaha aç namazını kıl allahtan dile ne dilersen onun kullarından dileme!

0|0
    0|0
  • Yapanında yaptıranında allah bin türlü cezasının versin ne diyim; allah korusun inanmasamda çok hikayeler duydum gerçeklik payı olabilir...

0|0
    0|0
  • büyü diye birşey varmış tam emin değilim ama kurandada geçiyomuş heralde ama yapanda yaptıranda lanetleniyomuş

0|0
    0|0
  • inanmıyorum, ALLAH yüce yaradan varken, ve ellerini açıp dua ettiğin sürece, büyünün kralı gelsin bişi olmaz sana. kadınların hepsi inanır ama.

0|0
    0|0
  • büyüye inanırım, eskiden şamanlar (shaman) varmış ve dinimizce yasakmış. fakat günümüzdekiler üfürükçü

0|0
    0|0
  • ben bir büyücüyüm

0|0
    0|0
  • ınanmam asla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• inanırım .. anneannem büyü yüzünden vefat etmiş .. otopside kanıtlanamamış bir bundan bir şundan bir sürü hastalık teşhisi koymuşlar ama yalan .. zaten Kuran'da da geçiyor .. olmasaydı yasaklanmazdı ..

0|0
    0|0
    • büyüyü kim yapmış olabilir?

• o ne öyle yaw tırstım .s

• korkulcak şeyler zaten .. ama sen takma canım .. duanı ettikten Allah'a sığındıktan sonra hiç bişiycik olmaz ...

• İnanıyorum ama bu yapıcak anlamına gelmez!

0|0
    0|0
  • aaan kokarım ben büyü yapanlardan yaaa :S:S:S onlar cinlerle şeytanlaarla iş birliği yapıyorlar yaa cinlerle şeytanlarla konuşuyorlar yaa offf :S:S:S onlardan çoook korkuyorm Allah belalarını veriyordur onların yaa...

0|0
    0|0
  • korkarım öyle şeyllerden

0|0
    0|0
  • kuran' da var .

aman allah korusun ya..

0|1
    0|0
  • elbette, muska falan yaziyorum. sen de istermisin?

1|0
    0|0
  • ınanıyorum ben yok ya yapmadım

0|0
    0|0
  • inanırım ama asla yapmam!

0|0
    0|0
  • büyüyye inanıyorum. yaptırmadım hiç

0|0
    0|0
  • İnaniyorum.

Yapmadim ama isterdim:p

Kayna kazanimmm kaynaa.

0|0
    0|0
  • korkarım öyle şeylerden bulaşmamak lazım, yapan da yaptıran da merak eden de bana uzak mümkünse...

0|0
    0|0
  • inanırım büyü dinimizce yasaklamış bişe onun hiç yapmadm da yapmam da ama etrfımda yaptıranlara denk gelmiştim

0|1
    0|0
    • işe yaramış mı dersin?

• yaramıştı onun için korkarm büyüden

Yükleniyor...