Ayrılmadan önce her şey çok iyi gidiyordu, aniden böyle bir karar almasının sebebi ne olabilir?

Çoook üzgünüm arkadaşlar ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

merhaba arkadaşlar ben 7 aylık birlikteliğim 2 gün önce bitti o ayrılmak istedi sebeb daha önceki tartışmalarımızdan dolayı benden biraz soğumasıymış cok üüzülüyorum onu çok özlüyorum bana olan aşkı bitti mi diye soruyorum kendime ama ayrılmadan önce herşey çok iyi gidiyordu aniden böyle bi karra almasının sebebi ne olabilir

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bizim ilişki de 7 ay sayılırdı ama dün bitti. az daha sen o musun diyecektim.

adam haklı olabilir.

benim sevgilim her tartısmadan sonra küsüyordu abartıyordu tartısmaları, gereksiz yere büyütüyordu.

ben de kendimi yavas yavas onsuzluga alıstırdım ve bitti dedim. olay bu kadar basit.

tartısmaların dozunu ayarlayamazsan ilişki yıpranır.

askım falan bitmedi benim, hala seviyorum ama o beni defalarca öldürdü, yine öldürmesine izin veremezdim.

simdi ise saglık problemlerim ortaya cıktı, iyi dimi

0|0
    0|0
    • bende de sağlık problemleri ortaya çıktı malesef

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer onu aldatmadıysan ya da aniden sogutcak bir şey yapmadıysan başkasından ışık görmüş ona koştu. AMa büyük ihtimalle gittiği kız onu bırakır (ne ekersen onu biçersin dimi?). Sana mesaj atar sen de tabi biraz saf oldugundan aşkıııım ben seni hep bekledim zaten diyceksin. Akıllı ol

0|1
    0|0
    • hayır onu aldatmadım bişey soğutacak bişey de yapmadım ama en yakın arkadaşına anlatmış bu olayı üzüldüğünü söylemiş asla başkasıyla çıkmayacağını ösylemiş sadece yalnz kalmk istediği için yapmş bunu

• tartisma gercekten seven bir kisiyi sogutmaz aksine daha sıkı baglar baska nedenler vardir ailesini yada yakın cevresinden 1 2 kısı tanıyorsan onlara ulasmanda favda var

0|0
    0|0
    • yakın bi arkadaşına ulaşablrm

• ben de 5 gun once 2 yillik sevgilim ve 23 yillik dostumu kaybettim. olan olmus, sorgulamak sadece seni uzer.

0|0
    0|0
  • başkasını bulmustur.

0|0
    0|0
  • Kardeşim gördün cevabı kendin verdin tartışmalardan dolayı kız senden soğumuş diyorsun.Fakat bunun başka sebepleri olabilir de olmayabilir de.Sen emin misin kızın bu yüzden soğuduğuna?

0|0
    0|0
    • bu soran kız galba :)

• Uyardığın için sağol farketmedim dalgınım biraz k.bakma

Kızlar Ne Diyor 1

• Tartışmalarınızdan mütevelli aradaki soğukluğuda düşünürsek sanırım başka arayışlar içine girmiş olasılığı da olabilir yada " üfff yeter be ne çekecem artık " da demiş olabilir ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...