Beşiktaş taraftarının konuyla alakası nedir acaba?

İki gündür fenerbahçe taraftarının çıkardığı olayları izliyoruz, basiretsiz ve güdümlü federasyonun hal-i ruhiyetini, yayıncı kuruluş para kazansın diye yapılan bunca rezilliği ve taraftarın geldiği son noktayı konuşuyoruz.Hepsi tamam da her soruya müdahil olan ve benim bu güne kadar takdirimi toplayan beşiktaş taraftarının, beşiktaş'ta barbaros bulvarında, taksimde şampiyonluk cuşkusunu yaşamak için giden Galatasaray taraftarına saldırmalarına ne diyorsunuz? Ben bir beşiktaşlının ağzından dürüstçe mantıklı bir açıklama bekliyorum aslında. Başkanınızın sırf feneri kurtarmak için federasyona geçip, fenere tabi olduğunu gösterdi, ama Demirören sizi temsil etmedi zaten hiçbirzaman, ne oldu siz de mi?Ligi 4. bitiren Beşiktaş taraftarı da mı bu sebeple bize garez duyuyor. Hadi fenerli taraftarı bir şekilde makul gördük diyelim, Beşiktaş taraftarına ne oluyor?

Not:gizli kullanıcı seni sorulardan ihraç ettim, eksiyle başlatacağım bi sonraki soruyuda.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Beşiktaş mı? TV'den gördüğüme göre (yani kesinliğinden emin değilim) Bursasporlular, Eskişehir'de Eskişehirsporlular, Malatya'da Malatyasporlular filan da saldırmış şampiyonluk kutlaması yapanlara. Tabi o şehirlerin tüm taraftarlarına suç atmamak lazım, o kişiler 3-5 çapulsuzdan başka bir şey değildir.

Hepsinin de sebebi aynı, kimisi işyerinde patronu tarafından eziliyor, kimisi ailesi tarafından, kimisi okulda hocası tarafından eziiliyor, sonra kendi ezikliklerini böyle taşkınlık yaparak gösteriyorlar. Bu ezikliğin bir de sosyal medyaya, buralara yansımış hali var ki ona hiç girmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben Fenerbahçeliyim ve çevremde bir çok Beşiktaşlı arkadaşım var hepsi de şampiyonluk maçında Galatasarayı desteklediler. Kraldan çok kralcı oldular yani!

0|1
    0|0
  • Bunu genel olarak düşünürsek futbolun ve dönen dolapların yarattıgı nefretın bir parçası. Bir de Inonude ki Besıktas- Galatasaray maçında ki tahrık konusunu hala besıktaslıların kızgın oldugu nokta oldugunu düşünüyorum..

0|1
    0|0
    • Evet hakemlerden dolayı var bi kızgınlık bizim taraftarda ama bunun ceremesini taraftar haketmiyordu kötü bi davranış sopa olayı :)

• o maçta tahrik edici hareketi say, sahaya inmeye sebep olan, ben sana ondan daha fazlasını sadece kaleci volkanda sayarım sana, yani sahaya inmeyi meşru göstermeye gerek yok... neyse konu dağılmasın, soruya tabi kalırsan 4. beşiktaşın bu konunun hiçbir yeriyle alakası yok iken taksime giden yolu kapaması, rezilliğin daniskası artık.

• Ya herhalde kapatamaz babasının tapulu malı değil adamlar istedikleri yerde kutlarlar..

• yaşandı bitti saygısızca :(

0|1
    0|0
  • Fenerbahçelimiydin sen :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sorunun hiç bir mantıklı dayanağı yok..rekabet sadece fener galatasaray arasında yaşanmıyor..keşke olmasa,gönül ister ki hakederek kazanan arzu ettiğince sevincini yaşayabilsin..ancak bu ilk defa olan bir durum değil..sadece büyük beşiktaş camiasının kendini bilmez bir iki taraftarına özel bir durum da değil..aynı fenerde olduğu gibi.hepimiz aynı bokuz.bu her dönemde böyle idi.

gs oyuncuları özellikle siyahi oyuncusu gittiği her deplasmanda taraftarları tahrik etmek adına her şeyi yaptı.en çok beşiktaş stadında tavan yaptı..üzüntü verici olaylar yaşandı..ilk değil maalesef son da değil..

100.yılınızda fenerin şampiyon olduğu seneyi hatırla..galatasaray yarışa müdahil değil iken stadı göle çevirdiler..orada nasıl ki tek tepki fenere değilse aynı durum beşiktaş içinde geçerli.

istanbul takımlarının hepsi büyük camialar oldukları için kardeş takım ifadesi çok ahmakça.

ayrıca gs taraftarı biraz vicdanıyla yazıp konuşmalı..ttnet arenada doğrudur adam gibi ağırlasalarda taraftarları salonlarda yapmadığı rezillik bırakmadı..

sadece ttnet arenada ki taraftar gs taraftarıysa haklısınız..birini söyleyip birini söylemeyince riyakarlık oluyor.yakışmıyor.

0|0
    1|1
  • En mantıklı açıklamayı o saldıranlar yapacaktır ne desek boş olur. Beşiktaş taraftarı barbardır biraz.

1|3
    0|0
    • öyle demeyelim,bu zamana kadar hiç böyle bişey olmamıştı ve beşiktaş taraftarı sosyal olaylara pankartlarla ve yaptığı açıklamalarla katılımları doğrultusunda saygımı kazanmışlardı. Ama bu nedir yahu, eziklik bile değil, konuyla alakaları bile yok.

• öyle diyoruzda bu sene onların stadına gittiğimiz maçıda gördük, biz stadımıza giren hiçbir takıma bir taşkınlıkta bulunmadık, pankart bile açmadık.

• Yapacak birşey yok sende nasıl etki bıraktıysa taraftar öyle yargıla o zaman.

• Beşiktaş semt takımıdır. Diğer takımların şampiyonluk kutlamalarına izin vermemelerini gayet doğal karşılıyorum .

0|0
    0|2
    • semt tamıysa semt takımı, İStanbuldan bahsediyoruz ve beşiktaş gibi bir ana arterden, ben yanlış buluyorum, fener gibi ayrı cumhuriyet peşinde koşmak sadece eziklik.

• Onu diyorum gitsin orda kutlasın o zaman kaç tane semt var kimbilir orda daha bi ora mı kaldı

• dostum sen istanbullu değilsin sanırım, barbaros bulvarı taksime çıkan ana arterlerden birisi, oraya giden mecburi bir istikamet gibi düşün. Kimsenin babasının malıda değil.

• şampiyon olmanız size her yerde kutlama yapma hakkını vermiyor.

0|0
    0|1
  • beşiktaş ın merkezinde bir başka takımın sevincine razı gelemediler işte gayet insani bir tepki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...