Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego faydalı olur mu?

sizce FENERBAHCE NIN yeni transferi faydali olurmu fenerbahceye sizce nasil bir transfer? cevap bekliyorum herkesten

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Teknik bir hücum oyuncusu. Orta sahada pas trafiğine katkıda bulunabilir. Kötü bir yanı var fiziksel gücü düşük, mücadele kapasitesi az. Fenerbahçe çok koşan, mücadele gücü yüksek, pres yapan bir takım oldu. Daima ileride oynamaya çalışıyor. Diego bazı maçlarda kilit isim olabilecek özelliklere sahipse de genelde Fenerbahçe'nin oyun özellikleri ve kendinin fizik özellikeleri olarak katkısı orta düzeyde olacaktır. Bir de Türkiye'ye ne için geldiği önemli. Beşiktaşın dediğine göre transfer Diego'nun menajeri olan babasının karşılanmaz istekleri yüzünden olmamış. Türkiye'ye gelip para kazanma ve az çalışıp bolca yatma derdinde ise katkısı olmaz. Ersun Hocanın telefon açıp "ben koşan, mücadeleci bir Diego istiyorum sen var mısın" demesi lazım. Yoksa diğer avrupa görmüş futbolcular gibi Türkiye'de faydası olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğerki gelirse benim beğendiğim bir oyuncu tam olarak geldimi bilmiyorum ama beğendiğim oyunculardan Türkiyede başarılı olurmu bilmiyorum ama iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • eğer canla başla mücadele ederse güzel şeyler başarabilir kötü bir oyuncu değil inşallah hayırlı bir transfer olur diegoda karlı çıkar fenerbahçede

0|0
    0|0
  • Daha transfer bitmedi bence olmayacak çünkü şampiyonlar ligine gidemiyor fenerbahçe.. Diego, şampiyonlar ligi finali oynayacak belki de kazanacak sonraki sene ya şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımda ya da kendi ülkesinde yani Brezilyadaki bir takımda oynayacaktır. Ayrıca Arda Turan 'ın sakatlığından dolayı Atletico 1 sene daha kiralayabilir. Gelirse de iyi olur ülkemiz için. Ama şahsi fikrim gelmeyecek.

0|0
    0|0
  • sneijderden iyi

0|0
    0|1
Yükleniyor...