Spordan sonra whey protein olarak ne yiyebilirim?

Fitnessdan hemen çıkınca 100gr kadar lor ve karpuz yiyorum. toz kullanmak istemiyorum sizce uygunmu bu beslenme şekli?

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan sonra 2 adet çikolatalı süt içebilirsin hemen kana karışır ve şeker ihtiyacını karşılar hemde yorgunluğunu alır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Lor peyniri + yumurta yiyorum.

0|1
    0|0
  • Ben fıstık ezmesi ve yumurta yiyorum her gün, fazla süt içiyorum ayrıca.Zira kaslar kemiklere baskı yaptığı için (Çekme hareketi gibi.) vücudun kalsiyuma ihticı var ve esneme hareketleri yapmazsan kütük gibi kalabilirsin.
    Ben şişirmek için değil, Jeet Kune Do için spor yapıyorum ama şişirenlerden fazla kasım var ve daha güçlüyüm.(Salona giden arkadaşlarımdan fazla.) Sporu iyi hissetmek için yap, sağlıklı protein tüket ki bir ay sonra bırakmayasın sıkılıp.

0|0
    0|0
  • Yeterli değil, günde en az 5-6 yumurta ve 300 gr. tavuk eti yemelisin..

0|1
    0|0
  • spordan sonra whey alman şarttır lakin almak istemiyorsan 5 tam yumurta ya da 200 gr et yemelisin

0|0
    0|0
    • 5 tam yumurta adamı kolesterolden götürür. Düzgün bilgiler verin. Yumurta sarısı günde en fazla 1 adet yenmeli.

• onu soruyu soran yazmadı kardeş :D dikkatli bak. bilgi için sağolun ikinizde

• soran kardeş sıkıntı yok ben onu muhendis vatandAŞA söledim o mesjı aldı

Yükleniyor...