Panathiniakos Vs Galatasaray, Taksim'de olanlar sizce de ürpertici değil mi?

Taksimde taraftarlar arasında yaşanılan gergin anlar sizcede ürpertici değil mi?

Ne var yani gelmişler yunanlar, niye onlara o şekilde muammele ediyorsunuz ki? adamlar hiçbir şey yapmıyor, ne gaza gelip tekbir çekip , istiklal marşı söylüyorsunuz? tamam anladım, müslüman, milliyetçi bir ülkeyiz, ama arkadaşlar hiçbir şey yapmamış ki yunan taraftarları, niye böyle davranıyorsunuz ayıp be kardeşim.

link

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında fanatikleri gelip taksimin altına üstüne getirdi geçen senede paoklular yaptı bu sefer aklıselim tipler gelmiş bu sefer de bizim fanatiklerle karşılaşmışlar . Holiganlığın ırkı yok ama bu yunanlılar daha önceki maçlarda yaptıklarıyla haketti diycem ama olan nortmal taraftara olmuş fanatiklere değil

1|0
    0|0
    • ya paok yaptıysa onlarda gidip paoka yapsınlar niye panatinaikosa yapmışlar ki... benim yunanistandan arkadaşım gelecekti maça iyi ki gitmemiş... yoksa o da bu şekilde muammele görüp gelmezdi. ama onlar simdi izlemiştir... çok üzücü değil mi :(

• NE OLURSA OLSUN... BU MU BİZİM MİSAFİR ANLAYIŞIMIZ? BENİM ARKADAŞIM DA ORADA OLSAYDI NE OLACAKTI? YA YARALANSAYDI? BÖYLE ŞEY Mİ OLUR ARKADAŞIM, KOCAMAN İNSANLAR ÇOCUK GİBİ DAVRANIYORSUNUZ. OLGUN OLUN BİRAZ. BAK ONLAR EFENDİ GİBİ DAVRANMIŞLAR. YEMİN EDERİM GÖZÜMDEN DÜŞTÜ ŞU GALATASARAYLILAR...

• Katılıyorum arkadaşım sana ben de senin düşüncendeyim tahrik olmadıkça ayıp türk misafirperverliğine yakışmaz savunmuyorum yani.. Ama sen yunanlıların neler yaptıklarını bırak taraftarı sporculara bile saldırdığını bilmen lazım. Bizim taraftarımızın gitmesini bırak sporcular yaralanma tehlikesiyle dönüyorlar. Bu arada ben galatasaraylı değilim Karşıyakalıyım

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen ülkene gelen taraftarlara böyle yaparsan yarın birgün onlarda ülkesinde sana aynını yaparlar.

1|0
    0|0
    • aynen öyle... ben de gitmeyi düşünüyorum ama şimdi vaz geçtim, yani bu saatten sonra ülkesinde türkleri dövseler yeridir, şu muammeleye bak, yazık valla.

• yunanlar haklı zaten istanbul yunanlarındır

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• s...r lan this is istanbul! konstantinapolismiş! valla ürpertici ama güldüm orda :D

1|0
    0|0
    • :D ben de güldüm orda :D ama kimse konstantinopolis demiyo ki :D

• doğru olimpiakos diyolarmış duymamıştım. ama ayıp ya, ne bileyim tekbir falan olayı çok ayıp sanki adamlar savaşa gelmiş gibi... bi de istiklal marşını okuyup onların marşına yuh çekmeleri.

• onlar marş mı okuyor? duyulmuyor ki arbededen bişey

Yükleniyor...