Fenerbahçe Galatasaray maçının galibi kim?

Bana göre sayın recep tayyip erdoğan futbolculardan bile fazla sempati ve prim topladı onun talimatıyla aldı ya galatasaray kupayı ,peki burada emniyet böyle olaylar olacağını bilmiyormuydu ,emniyet müdürü vali bunları düşünemedimi,galatasaraylı yönetici bu durumun muhatapı içişleri bakanını aramak yerine neden direk başbakanı aradı,başbakan tamam çözerim demek yerine önce içişlerini ara demedi ,veya basına söyleme demedi ,bence bu kendine prim çıkartmak adına bir komplo teorisi sizce

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• valla bir Fenerbahçeli olarak olayların bu kadar büyiceğini ben bile tahmin edememiştim... tamam bişiler olucaktı stad darmadağın olucaktı ama dışarıya bu derece taşması beni bile fazlasıyla şaşırttı, kupanın sahada verilmedi saçmaydı, ego tatmini için bu derece büyütmek kupa almayı böylesine bi kriz haline getirmek son derece amatörce ve gereksizdi, kupayı alıp kutlamalar kendi sahasında yapılıp olayların bu derece büyümesinin önüne geçilebilirdi...

0|0
    0|0
    • bir ya yapılmaz ya yapılıcak derse yapılır hak eden hakkını almalı nerede olursa olsun

• sabit düşünüyorsun saygılar

• Keske baskalarıda cetrefıllı dusuncelerı secmek yerıne benım gıbı sabıt fıkırlı olsaydı boyle olmazdı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• neden yenilgiyi hazmedimiyosunuzda yok biz verdik maçı yok talimatla alındı yok zart yok zurt diyosunuz hak ettik aldık..

şampiyon belli 2. kim?

1|0
    2|0
  • böyle amatörlük olamaz.. Kupayı kım kazanırsa kazansın alt kümelerde bile doğal olarak oynandığı yerde alınır.. Madalya bi oraya bi oraya dondu yılan hikayesi gibi.El altrından alınıyormuş gibi izinler alınarak olmamalıydı bu.. Ama sebebi çirkef fener taraftarı oyuncularıu zaten oynamadı tekmeledi resmen elmander sakatlanmasaydı gol bile atardık. Ama izin alınma nedeni şuymuş fener taraftarı olay çıakrtıcakmış hani başbakanı arama nedeni hani bize yol ver alıcaz ona göre görevlileri ve fenerlileri kontrol altına alın talimatı verilsin bi rezillik çıkmaması için daha iyi oldu dediler.fener ve fener taraftarı kadar sevimsiz bi taraftar yok.Neyse anca topalarnır zaten kendi stadlarını mafetmişler 1 haftada moral düzelmez bursayada yenilirler geçmiş olsun tekrardan ;)))

0|0
    1|0
  • Sonunda futbolada siyaseti karıştırdınız ya pes.Öyle böyle diyeceğinize sonuca bakın.Şampiyon belli İkinci kim?

0|0
    0|0
  • Kurulu düzenin dışında kimse yaşayamaz bu ülkede.

0|0
    0|1
  • durumun böyle olacağı belliydi. fenerbahçe her zaman kaçırdıkları şampiyonluk sonrası bu tarz taşkınlıklıklar yapıyor.eğer kupa verilecekse de daha fazla önlem alınmalıydı.madem kupayı vereceklerini öceden söylediler lakıyıyla verselerdi .

0|0
    1|0
    • alkışlasalardı şampiyon olamasalarda şampiyon olacaklardı sempeti kazanacaklardı olmadı

• bizde centilmenlik diye birşey yok.herşey ölümüne.

• Holiganlar taşkınlık yapmaya başlamışken nasıl olurda kupa ve madalya törenin başlamasını beklediniz anlayamadım ? Olayların ortasında mı kupayı kaldırmak hoşunuza giderdi ?

• yanlış karar ...

0|0
    0|0
  • komplo yok ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım iyi hoş yazmışsında ne alaka konuya kaynağından bak GS kupayı kazandı kadıköyde kaldırsa ne olur Arenada kaldırsa ne olur Sonuçta ikiside Türk takımı biri Rum biri Türk değil ya senin bakış açından taraftarı bu tepkiyi vermesi doğal diyorsun spor bu arkadaşım ölüm kalı mevzusu değil sonra yok başbakan arandı yok şu oldu bu oldu sen kozu verirsen yukarıya adamda primi böyle yapar

0|0
    1|0
    • ben normal demiyorum orada yaşanan herşey anormaldi buna dikkat çekiyorum

• her şey anormal değil var orda taraftar denmeycek bir grup bütün FB taraftarını lekeliyor yaptıklarıyla kardeşim senin başkanın alkışlamış bu skoru tebrik etmiş sen neye daha isyan ediyorsun GS li yöneticiler soyunma odasında sıkışmış duman atlında dışarı çıkamıyor kafalar karışık Arena stadını kim verdi kim açılış yaptım Başbakan en baskın iş bitirici kim Başbakan o panikteki yönetici arama sebebde budur

• Onu tff baskanına sormak lazım bu tffnın sucu basbasakanı arayanların deıl..TFF İSTİFA.

0|0
    0|0
Yükleniyor...