Fenerin başına ne gelse iyi olurdu?

öyle bişey gelsin ki ... adalet yerini buldu, ilahi adalet, ohh buz gibi oldum vs... gibi tepki verelim. ama ne olacak?

• Yav daha nolsun, fener işte :)))
    20% (1)25% (1)22% (2)Oy Ver
  • TFF adaletli davranıp önce küme düşürsün, sonra da GS maçından ötürü para ve saha kapatma cezası versin
    40% (2)25% (1)33% (3)Oy Ver
  • Teknik direktör Ajdar, klüp başkanı da Nuri Alço olsun
    40% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Elimi öpsünler, söz affedecem....
    0% (0)25% (1)11% (1)Oy Ver
  • Diğer (lütfen belirtiniz)
    0% (0)25% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• metrisbahçe diye isimleri değişsin başkanlarına ayak uydursunlar

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

0|2
    0|2
  • TFF adaletli davranıp önce küme düşürsün, sonra da GS maçından ötürü para ve saha kapatma cezası versin bu daha rahatlatır içimizi bence

0|2
    0|3

0|2
    0|3
  • Şikebahçeee :) VATAN GAZATESİ oyle bi başlık atmışki.. Şikesiz tertemiz şampıyonluk ... diye lafın bittiği yer:) Fenevin çingene futbolcuları ve çirkef taraftarları maç sonrasında kendi stadlarını yakarken çok tatlılardı :)) Şimdi birde bu moralle Bursada bi çakıversin bunlara tamamdır :))

0|1
    0|2
  • fener kadar taş düşsün başına.

0|4
    2|2
  • galatasaray'ın şampiyonluk kupasını saraçoğlunda alması:

çok romantik loş bir ortamda gerçekleşmiştir, gelinimiz pek utangaç...alıntıdır :D

bu bile yeterli aslında... hak yerini buldu.

0|1
    0|2
    • nick' inden belli hayal gücünün sınırları gerçeklerle pek de aran yok sanırım :)

• ön yargılı olmak da pek iç açıcı bir özellik olmasa gerek

• bizi sizin sahanızdaki ilk macda japon bayragını acmısız ablacımm nerde yasıosunn ***

• C: Teknik direktör Ajdar, klüp başkanı da Nuri Alço olsun

hahhaa :D daha ne ısterlerkiiii

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten ligi 9 puan önde kapatmış bi takıma ettikleri eziyete bak üstüne birde rezil taraftarı gerçi onlara taraftar denemez, ortalığı karıştırmak için taşkınlık yapmaya fırsat arayan bir avuç çapulcu ama işin garip yanı gösterilerde falan coplarıylai techizatlarıyla gövde gösterisi yapan emniyet güçlerinin zavallı bayan göstericilere, işçilere, memurlara yüzlerce, hatta binlerce polisle karşılık verirken 3-5 kişi nasıl oluyorda ekip otolarına, panzerlere saldıraak cesareti gösteriyor. ? Bu esnafın zararlarını, vatandaşın zararını devler ve TFF ödemeli kesinlikle...Ayıptır yaa ülkeyi ne hale getirdiler yemin ediyorum ruhsatlı silahı belime sokup tenhada yakaladığımın kafasına sıkasım geldi, bune yaaa ! çoluk çocuk dolu ailelerin araçlarının önünü kesip sallamalar geçen araçlara saldırmalar...

0|2
    0|2
    • kardeşim her söylediğine yürekten katılıyorum ancak. esnafın zararını neden devlet ödesin. TFF adam gibi ceza kessin FB ödesin, becerimiyorsa da "YÖNETİM İSTİFA, YÖNETİM İSTİFA, YÖNETİM İSTİFA..."

• aynen ama hasarı fener ödesin...

• uefa 7 yıl men cezası verse, fenerbahçenin kasımpaşadan farkı kalmaz :D

0|1
    0|1
  • türkiye kupasında önce kupayı aldıklarını sanıp kutlama yapsınlar sonra bursanın aldığı anlaşılsın

0|1
    0|1
  • A: Yav daha nolsun, fener işte :)))

0|1
    0|1
Yükleniyor...