20 kilo veren birisinin hızında gözle görülür bir artış olur mu?

20 kilo veren birisinin hızında gözle görülür bir artış olur mu? Futbol oynuyorum 90 kiloyum şu an 20 kilo vereceğim gelecek sezon başına kadar 4 ay zamanım var rahat rahat veririm. sizce gözle görülür bir artış olur mu hızım da? boy 183 bu arada

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle.. 20 kilo ne demek ya.. küçük bir cocuun içinden cıkması demek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• 90 kiloyu taşımakla 70 kilo arasında fark olur tabii ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kilo verirken kas kütleni en az kayıp ile muhafaza edersen elbette olur. Diğer türlü kas kütlesi miktarı azalırsa veya gücünü kaybedersen hızında düşme bile olabilir. Ama eklem ve kas yapını egzersiz ile muhafaza edip sağlıklı zayıflarsan 20 kg sonrası uçarsın adeta :)

0|0
    0|0
  • dostum aynı boydayız 20 kilo vermen çok.. 75-80 arası gayet fit olacaksındır..

bu arada o kiloları mecburen biraz kas da yapacağından evet inanılmaz derecede fark eder hızın.. tanıyamazlar bile :) ama 182 boya 70 kg az.. çok zayıf

0|0
    0|0
    • evet zaten muhtemelen 75 den sonra veremem :D hız konusuna çok takıntılıyım çünkü şu an çok zorlanıyorum geniş alanda hızlı oyunculara karşı

• su anda kilom 78-79 uykum yeme düzenim genelde yerindedir. düzenli yaptıgım agır olmayan spor da var ama vucüt kendini buralarda buldu.. yag oranı %13
      ciddi diyet ve kararlı bir egzersiz programı olmadan bunun altına inmek kolay değil..

• evet diyet + fitness yapacağım zaten. geçen sene 78 kiloydum yağ oranım 6,5 di. full kardiyo yapıyordum ama bir sakatlandım herşey bitti. spor yapamadım moral bozukluğuyla vurdum yemeğe :D böyle olduk sonunda

• Başka bir insan olursun, yalnız boyuna göre kilon çokta anormal değil ideal kilon zaten 85 civarı

0|0
    0|0
    • evet ama dediğim gibi futbol oynuyorum bir futbolcu için çok fazla 75 den fazla olmamam gerekiyor.zaten görenler diyor sen en fazla 80 sin diye ama 90 ım :D

• Doğru 10 kilo vermen yeterli olur bence

• Evet olur. 73 kilo olursan daha hızlı koşarsın ve en önemlisi daha hızlı manevra yaparsın.

0|0
    0|0
  • E tabii ki. Kasların hafif kiloları itme hızı artacaktır doğal olarak. Kas kaybetmemek kaydıyla.

0|0
    0|0
  • olur kardeşim olmaz mı 65-70 kilo çok hızlı olman için ideal :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...