Zengin, yakışıklı, mükemmel, üstün ve karizmatik olmak bir lanet mi?

Herkesin isteyeceği hatta imrendiği bir durumdayım ama mutlu değilim. Çünkü kimse beni anlamıyor ve artık insanlara laf anlatmaktan bıktım. Herşeyin en doğrusunu, en iyisini bilip onları yönlendirmekten bıktım. Kendimi ilkel kabileler arasında kalmış, medeniyet ve ışık getiren batılı bir kaşif gibi hissediyorum.. ;-(

Neden kimse benden daha üstün değil? ;-( Neden kendi dengime göre, en az benim kadar üstün ve zeki insanları bulamıyorum? Neden bulamıyorum çünkü benim gibi mükemmel olmak bir lanet ve benim gibiler yalnız kurtlar ve aslanlardır. Piramidin tepesindeki yırtıcılar yanlızdır v kartallar da yalnız uçar.

Ne dersiniz? Zengin, yakışıklı, mükemmel, üstün ve karizmatik olmak bir lanet mi? Mükemmelliğimin ve üstünlüğümün kurbanı mıyım? ;-(

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• sen kendini övme başkaları övsün yoksa bunun kurbanı olabilirsin kiiii olmuuşsunda

hatan burdaa

2|2
    0|0
  • Oğlum ne diyon la sen ? Ego budalası ?

4|3
    0|0
  • Reklamları izlednz lütfn şimdi profile girip arkadaşı ekle butonunu tıklayınz

3|3
    0|0
  • Sıktın.

3|4
    0|0
  • dalgamı geçiyooon adammı seçiyon.

1|2
    0|0
  • Baydın.

3|3
    0|0
  • valla arkidiş burdan bakınca "Zengin, yakışıklı, mükemmel, üstün ve karizmatik" değil de pala bıyıklı, elinde tesbihle köşe başında kaldırım muhendisliği yapan birini görüyorum

2|2
    0|0
  • Zenginsin, yakışıklısın?

Koyda bir resim buna biz karar verelim, klavyeden sallamakla olmaz ;)

1|4
    0|0
  • seni öyle iyi anlıyorum ki..çok zor ya off lanet olsun:(

2|2
    0|0
  • lanetlenmissin ):

3|2
    1|0
  • knedini beğenmişlerin sonu genelde hüsranla biter unutma bunu lanet sin işte kabul et...

0|1
    0|0
  • Lanet herif...

0|1
    0|0
  • hepimiz sna hayranız iiki varsın

seni safariye alalım aslanlarla falan takıl dengini bulmuş olur rahtlarsın

0|1
    0|0
  • Ohh my dolar .

Üzüldüm benim şatoma gel teselli edeyim seni :(

1|1
    0|0
  • Çok mütavazisin yaa(!) insanları küçük görmeyi bırakırsan belki mutlu olursun ha ne dersin?

1|1
    0|0
  • küfür etmek serbestmı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link naturel çoban,isyankar ruh haline uygun bir remix.güle güle dinle.

0|0
    0|0
  • Beyin Terk !

1|2
    0|0
  • mali müşavirini arada bilançolarını çıkarsın bende arayım kiminki daha büyükmüş pardon yüksekmiş bakalım

0|0
    0|0
  • Yaw dostum boşver yaa gel birer kadeh parlatalım ısmarla bişiler ;) içelim açılalım

0|0
    1|1
  • zengin yakışıklı üstün mükemmel kariz"man".. Böylesini arasan bula"man" gerçekten..

0|0
    0|0
  • lanet degıl artı deger de deıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...