kas yapmadan kol inceltmek istiyorum?

kollarım kalınlaştı biraz, ne yapmalıyım? kas yapmadan kollarımı sıkılaştırmak ve inceltmek istiyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur kalori yakıcaksın oda vucutta yağları atmaya başlayacak nerden giderse sansına

0|0
    0|0
    • kilo aldığımız yerlerden gitmez mi? mesela kilo almaya başlayınca bacaklarımdan alıyorum genelde

• göbekli birisi değiilim

• örnek verdim zaten

• Merak etme kadınların kas yapması o kadar da kolay bir şey değil, testosteron düzeyiniz düşük. 25 tekrar çıkarabileceğin bir ağırlıkla kol kaslarını çalıştırırsan etkisi olur.

0|0
    0|0
  • Dambıl sana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • kas olsa nolacak. hem kas öyle hemen gelişmez zaten. hem zayıflamak istiyorsun hemde kas olmasın diyorsun!!! kas olmadan eritemezsin ordaki yağları

0|0
    0|0
    • kas olsun da öyle belirgin olmasın istiyorum sıkılaşıyım da

• dambıl çalış, koşu yap o zaman

• Yemene biraz dikkat et, 1 kg lık iki tane dambıl ile her gün ön ve arka kolu çalıştırcak harektler yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • teşekkürler kas olmaz değil mi

• setler halinde her bir sette 12 tekrar yaparsan kas olmaz..Çok ağır kaldırmana gerek yok.ağır kaldırdıkça kas gelişir..maksimim 2,5 kiloya çıkmalısın..

• hafiif agırlıkla cok tekrar yaparsan definasyon yapmış olursun yani incelirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...