sizce futbolun diğer sporlardan fazla ilgi görmesinin nedeni nedir?

sizce futbolun diğer sporlardan fazla ilgi görmesinin nedeni nedir?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• futbol halk sporu zenginin oynadığı kadar fakirde oynuyor.ayrıca futbol daha basittir.tenis mesela onu oynayabilmek için bir uğraş vermen gerekiyo yoksa hiçbir şey yapamazsın sap gibi kalırsın ama futbol öyle değil.yetenek işi ve hiç oynamayan birinide koysak bir şeyler yapar kendi çapında yani futbol hayatımızın içinde ondan dolayı futbol hep zirvede olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir top attim kuyuya 22 kisi cikaramadi o gün bugün 22 kisi bir topun pesinden kosuyor :D

tamam gidiyom asdasd

0|1
    0|0
  • bende anlamadım neden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ülkemiz için konuşursak bence mücadele etmeyi sevmemiz hayallerimiz diyebilirim

0|1
    0|0
  • Bunun nedeni doğduğumuzdan itibaren bu spora sürekli maruz bırakılmamız. Bunu çok basit bir örnekle açıklayabiliriz. Amerikada futbol, avrupadaki golf gibi bir şeydir.

0|1
    0|0
  • kolay masrafsız olması misal iki taş boş arsa yeter

0|1
    0|0
  • Birinci nedeni kolayca heryerde oynanabilir bu yüzden birçok kişinin birçok anısı vardır, ikinci nedeni ise dayatmadır

0|1
    0|0
  • 22 kişi bir top peşinde deli gibi koşuyor.Strateji yok, sıkıcı kurallar yok.

0|1
    0|1
  • bunu bende mrk ettim
    araştırdımda cevabını bulamadım be aga :d

0|1
    0|0
  • Kimi zaman 2 taş parçası ve 1 topla oynanabilen kolay, masrafsız ve heyecanlı bir oyun olduğu için..

0|1
    0|0
Yükleniyor...