Vücut geliştirenler, Animal Pak'ı nasıl buluyorsunuz?

Bu güzelim vitamin kompleksini nasıl buluyorsunuz?

Size ne gibi faydaları oldu?

Yoksa para tuzağı mı?

• Yarar
    50% (2)38% (3)42% (5)Oy Ver
  • Yaramaz
    50% (2)62% (5)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete ''yaramaz'' diye cevap veren kadın kim, harbi harbi merak ettim şimdi. Hayırdır bacım, kek-börek yaparken içine katıyorsun da pişerken kabarmıyormudur; nedir.. :)

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Senı bıldim bileli hep haplı destekler peşindesin, bir doğal yapamadın bu işi..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• kendini kanıtlamış bir ürün

Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri

olmayan yok lakin bu vg pahalı spor : )

0|1
    0|0
  • Enerji artışını görülür fakat bazı kişilerde 11 tane hapı vucut kabul etmiyor. bakalım sende olcakmı :D

0|1
    0|0
  • Karaciğeri çok yorar. Dikkatli kullanmak gerek.

1|1
    0|0
  • 1 kutu kullandım tadına ve kokusuna dayanabilirsen şahsen ben işe yaradığını düşünmüştüm

0|2
    0|0
    • Mesela? Nasıl farketti?

• animal pak vücut geliştirenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırkanmış bir multivitamin pakedi. yeterli protein ve iyi çalışmayla ben alınan enerjinin yanında belli bir miktar gelişme gördüm kaslarda. ha ama çok gereklimi dersen hayır değil denemek için bir kutu aldım bitince bıraktım suplement kullanmıyorum şahsen pek gerek duymuyorum

• Yarar

0|1
    0|0
  • Yaramaz

1|0
    0|0
  • Dostum azimli ol yeter onlar yalan :) emin ol azim yetiyor :)

0|1
    0|0
    • 5 senelik profesyonel sporcuyum lan ben.. :)

• Yoğun döneme girdim, gına geldi oradan buradan bir şeyler toplamaktan artık. Hepsi bir seferde olsun diyorum

• Yanlış yapıyosun :)

• Supplumentsız olur mu dersen olur ama yavas olur bunu herkes cok ıyı bılıyor..Suplumenttler ılac degıl gıda takvıyesı...Ve bu unıveversal pak'ı kullanan arkadaslarım var ve gercekten ıse yarıyor...Sen neden kullanmıyorsun dıyorsan ben amıno kullanıyorum sımdılık...

0|0
    0|0
  • Yarar yaramaz diye anketi milleti yargılamak için değil sormak için yapmıyosa niye soru işareti kullanıyosun! Milletin görüşüyle dalga geçme maksadıyla anket yaparsan millet de sana saygı duymaz.

0|0
    0|0
    • Sen şimdi şu yazdığını bir daha oku bakayım, bir şey anlayacakmısın?

Ne dalga geçmesi lan, hasta mısın?

• Seni var ya, levyeyle döverim..

• Şimdi espiri yapabilmeye başladın :)

• Ye gunde 1p yumurta beyazi takma boyle seyleri birader

0|0
    0|0
  • Yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...