Bayandaki kol kası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar kaslı kollara sahibim ama abartılacak gibi değil sadece yumruğumu sıktığım zaman kaslarım gözüküyor ve dirsekten aşağı olan kısımı yukarı kaldırdığımda beliriyor kollarımın üst bölgesi de çok sert, özellikle sorum erkeklere böyle kızlardan hoşlanmaz mısınız?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• istesende erkek gibi yapamazsın sarmayı engeller calıs
    güzel durur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlenmiş ya da çocuk doğurmuş izlenimi veriyor. Çok kaslı sevmiyorum ayrıca da şişko gösteriyor

0|0
    1|0
    • Yağlıyım demedim kaslıyım dedim nasıl evlenip çocuk doğurmuş izlenimi verebilirim? 1 kg yağ ve 1 kg kasın vücuttaki kapladığı yeri biliyor musun , kas her zaman ince gösterir, aynı kiloda iki insanı ele alırsak kas oranı fazla olan kişi diğer kişiye göre 2 beden daha küçük giyinir. Bilmeden yorumlamayın.

• İşte bu yazdığım bana xper vermeyecek boşuna getirdin beni buraya.

• Bir bayanda kas çok itici durur

1|0
    0|0
  • bence sağlıklı görünüm veriyor..gayet güzelsin..peşinden koşarım ben o zaman..:) şaka şaka ben yalnızlığımla iyiyim..bence spor yaparsan süper olursun..ama yüzme de spoor sayıldığı için spor yaptığın kesin..

0|0
    0|0
    • Zaten sporla var bu kaslarım :)

• o zaman neyi dert ediyorsun ki gayet güzel ve hoşsun demekki..takma kafana seni alan yaşadı ev işleri sana kaldı demektir.perde takmakta zorlanan biri olarak söylüyorum:)

• Dert etmiyorum ama kaslı kızların itici olduklarını düşünen söyleyen bir grup insanda var o yüzden sormak istedim aa ev işleri bana mı kaldı bunu her yerde deme benimki duymasın :D o da bodybuildingci

• Vurduğun zaman ses gelmesi önemli

0|0
    0|0
  • kas candır...

0|0
    0|0
  • oowww çok seksi bence

0|0
    0|0
  • Abartili olmadigi surece sikinti yok

0|0
    0|0
  • O omuz kaslarını nerede yaptın diye sorarlar.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel duruyo bende de var :P :D

1|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece güzel bence

1|0
    0|0
  • Tabiki de güzel duruyor. Kolunu kaldırdığında yağ tulumu gibi sallanmasından iyidir. Aşırı olmamalı tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...