Evliliğinizin üzerinden birkaç yıl geçti ve karınızın evlenmeden önce sizi aldattığını öğreniyorsunuz

Benim eski bir ilişkim vardı. Kızın 3 yıllık bir ilişkisi vardı ama benimle birlikte oluyordu. Bu bir süre önceydi sonra benim sevgilim olunca ayrılmak zorunda kaldık ve o çocuk konusunda ben hep vicdan azabı çektim. Hep şimdi evlenmişler mi nişanlanmışlar mı diye merak ettim. Daha önce çocuğu görmedim ama şimdi böyle bir insanla evlenmesin diye haber versem mi?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eh vicdan azabı çekmen de bir aşama. Bu seni olgunlaştırmıştır umarım. Ortalığı bulandırma çünkü kız senden daha fazla vicdan azabı çekip yoluna bakıyor olabilir (olmayadabilir). O onun muhasebesi artık.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yahu sankı sen ondan farklı bır nanesin.

Bile bile kızla birlikte olmuşsun hem kıza sahıpte çıkmamışsın üstelik kızın sana olan zaafından bir güzel yararlanmışsın.

Belkıde saftı kızcagız. Başka birni bulup yol almışsın. Artık sanane o kızdan kız belkı akıllandı. Tövbe etti.

Seni hiç alakadar etmez artık.

Otur oturduğun yerde.

Kızın daha çok hayatını mahvetme.!

habr maber verme çok kızdım ben sana :@

4|0
    0|0
  • senin yaptığında savunulacak birşey değil hani kızın sevgilisi olduğunu bile bile birlikte olmuşsun kızla.birde sevgili bulup terketmişsin.bence kız konusunda vicdan azabı çekmeliydin.belki sana aşık olmuştur senden bir işaret beklemiştir o işareti görse senden cesaret alsa o çocuğu bırakırdı belki.Bilemezsin.Bu saatten sonra da ortalığı akrıştırmak kötü niyetli bir davranış olur.rahat bırak kızı.

1|0
    0|0
    • işaret derken biz onunla zaten o çocukla olduğundan daha yakındım ve ayrıl benim sevgilim ol derken o ben sana başka bi arkadaşımı ayarlayayım diyordu :)

• ooooo kusura bakmada sizin yaptığınız hiç normal değil.iğrenç ilişkiler ağı.doğru diyorsan oda azıtmış yani.yinede boşver karıştırma bundan sonraki ilişkilerinde de bahsetme bu ilişkinden, geniş biri yada eğerleri olmayan biri olduğunu düşünmesinler..

• yok bahsetmek ne kelime artık bunun hakkında konuşmuyorum bile ama olan oldu şu an en yakın arkadaşım o kızın en yakın arkadaşıyla çıkıyor dolayısıyla arkadaşımın sevgilisiyle hiç bir şekilde konuşmuyorum bende sonuç ise çok karışık

• Sen vicdanını rahatlatmaya çalışıyorsun ama birazdan her koyun kendi bacağından asılır lafını aklına getir. Kız bir hata yapıp seninle ilişki kurmujş arkadaşlık edinmiş. Aradan belli bir süre geçmiş. Yapacağın en iyi ihtimalle helallik almak olabilir. Fazlası değil unutma!

0|0
    0|0
  • niye bile bile lades dedin? şimdi için götürmüyor. metres yapmışsın kendini. sonra haber versem mi falan filan... onlar mutluysa aralarına girmemelisin.

0|0
    0|0
  • kız sana yar olmadı ona mı olsun ya pişman olmuştur belki aralarında çözmüşlerdir boşver

0|0
    0|0
  • bumudur yani!

bu kadarcık mısın...

sen bayanı özledim desene şuna,vicdanın olsa başta hata yapmazdın zaten değil mi?

0|0
    0|0
  • Sen yaşıycağnı yaşamışsın yeni birini bulup kızı bırakmışsın şimdide kızın hayatına girip altüst etme. O kız işin içinden sıyrılır senin başın yanar. Yaptığın ders olsun başka bişey yapma.

0|0
    0|0
  • sanane kii cidden

0|0
    0|0
  • sanane ki bencede.. karışma gitsin başına bela arıyorsun sanırım:)

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım sen işini bitirmiş kızı bir süre kullanıp bir kere hayatını mahvetmişsin zaten bide üstelik sölesemmi sölemesemmi diyosun git işine ya kızın hayatını ikinci kez mahvetmeye hakkın yok belki onlar aralarında konuştu kız söledi.sana ne yaa sen bak işine vicdan micdan bahane sen kıza zarar vermek istiyorsun bence

0|0
    0|0
    • 1 sevgilimden nefret ediyorum diye ağlarken tanıştım onunla ve bir şeyler yaşadık

2 nefret ediyorsun madem ayrıl dedim ayrılamıyorum korkuyorum diyordu sürekli ve o ayrılmayınca ben ondan ayrıldım farkettin mi bilmem de kullanılan benim

• o zaman üstüne bir çizgi çek bulandırma ortalığı işler düzeldiyse eğer karıştırmaya hiç gerek yok dimi

• bide çocuk arada bir rüyama girmese zaten umurumda olmazda :)

• sanane ki.hem sevgilisi olduğu halde gidip birlikte oluyorsun hemde bunu o kişiye söyliyim mi diye düşünüyorsun.sen önce kendi vicdanını sustur ben ne yaptım neden yaptım böle bir şey sevgilisi oldugunu bile bile diye düşün.ona nasıl gözle bakarsa o kişi sanada aynı gözle bakar sen orada iyi adam olmuyorsun yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Atın şunu dışarı ya...

2|1
    0|0
  • vicdan zordur kirvem takılma fazla senın ayıbın değil kızın ayıbı hayat devam ediyor onlar yolunu çizmiştir herkes kendi bacagından asılacak :))

0|0
    0|0
  • hep bu populer kultur insanlari bu hale getirdi. dizilerde goruyolar nasil yasandigini gercek hayatta bunlarin normal oldugunu saniyosunuz.birader seninde kizinda yaptigi mide bulandirici kusura bakma.

0|0
    0|0
  • ayrilirim. sonucta sevgiliyken aldatan evlenince de aldatabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...