Kafamı alıp duvara duvara vurasım var :D

bazı arkadaş seçimlerimi yanlıs yaptıgımı görüyorum yavas yavas ve kafamı daglara taslara vurasım gelıyo zaman ılerledıkce... :D

çok yakın sandıklarımın gerçekten de yakın olmadıklarını görmek ne sinir bozucu bıseymıs arkadas yaa... hayatımda da hep bi yanlıs seçimler sürekli...

ne yapsam ne etsem de moralım yerıne gelse ne dersınız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş seçiminde daha dikkatli ol hemen samimi olup güvenme , biraz zaman geçmesini bekle ve arkadaş olarak seçeceklerinin de arkadaşlarına dikkat et , nasıl insalar olduklarına davranışlarına ... Arkadaşını soyle sana kim olduğunu soyleyeyim lafını unutma ..

1|0
    0|0
    • sorun benım cabuk ınanmam da ya da kanmam da sanırım , saf mıyım neyım...

bundan sora daha bı dıkkatlı olucam ya sagol...

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi güzel sen kendini kahrediyorsun.peki ya o değer verdiğin arkadaşın umurunda mı.o senin kadar üzülüyor mudur? belki de umurunda bile değilsin.olaya bir de böyle bak.onun için yanlış seçim yapmış olabilirsin ama yanlışına bir yanlış daha ekleyip üzülme boyutuna geçme.yaşadıklarının hepsi senin sayende oldu..

1|0
    0|0
    • kesın umrunda fılan degılımdır. farkında bıle degıldır hatta emınım :D

nası davranmam gerektıgını kestıremıyorum ama sanırım yavastan uzaklasıcam kendısınden ...

• bazen vazgeçmek gerekir:))öyle yap

• kafayı ne vuruyosun ; yanlıs yapanlara sana değer vermeyenlere yol ver yeter ...

1|0
    0|0
  • Benimde kafamı duvara vurasım var en iyisi gel tokuşturalım :d duvarın ne suçu var :D

1|0
    0|0
  • yazık edersin kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kavun degilki :S Ah ahh 10 senemi heba eden dostum oldu.

Maskeli balooo lololoooo diyebiliyorum bolbol. Peh :/

1|0
    0|0
  • Seni çöpe atacağım poşete yazık

Bi sigara yakacağım ateşe yazık

Diyerek yoluna devam edeceksin :)) böyleleri için değmez moral bozmaya.,

1|0
    0|0
  • allah onlari bildigi gibi yapsin lanet seyler:)

1|0
    0|0
  • bundan sonra yanlış arkadaş seçmemeye özen göster...

1|0
    0|0
Yükleniyor...