Futbol ile ilgilenmesi, bir kadını itici yapar mı?

Yapar.

Bağlama çalan kadın bir, bu iki..

Sitede ve rutin hayatta, çok rastlamaya başladık bu modellere.. ''Nasıl koyduk ama'' diye kelime kurabilen varyasyonları da var tek-tük.

Üzerlerinde çakma bir maskülenlik var. Hani, bir anda ''iki bira yapalım mı?'' diyebilecek gibi duruyorlar.

Yapmayın bak, çok itici oluyorsunuz.. Gidin mutfakta kek yapın, su damacanasının üzerine dantel-mantel falan örün..

Lütfen..

• Öeh!
    21% (20)13% (9)18% (29)Oy Ver
  • Azalarak bitsinler
    14% (13)32% (22)21% (35)Oy Ver
  • İddaa bile yazıyorlar abi ya.
    17% (16)13% (9)15% (25)Oy Ver
  • Kime çekti ki bunlar?
    18% (17)13% (9)16% (26)Oy Ver
  • Yok, seviyorum ben. Halı saha maçı da yapıyoruz.
    30% (30)29% (20)30% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
36|19

En İyi Erkek Görüşü

• futbolun kendisi itici zaten, kadını da erkeği de itici yapıyor.

10|2
    6|1

Kızlar Ne Diyor 36

• Yapmayın bak, çok itici oluyorsunuz.. Gidin mutfakta kek yapın, su damacanasının üzerine dantel-mantel falan örün..

şu lafın tamamıyla saçmalık sn kim oluosun da kızlara napmaları grektiini sölüosn?inan snn o ezdiin kızlar snden çok dha ii oynar muhabbetini de yapar hele bi iddaa yapar ağzın açık kalır:/

her neyse onun dışında bi kızın futbolla ilgilenmesi sorun diil sadece gerçekten ilgileniosa çünkü bazıları sadece dikkat çekmek için yapıo bu yapmacıklık da ztn fazlasyla belli oluo.

1|1
    0|1
    • Ergen insanın hali başka tabi...

Asıl sorun da, bizden daha oynamaları ve bizden daha iyi iddaa yapmaları zaten.. Mesela şöyle düşün sevgili ergen; dantel ören bir erkeği canlandır gözünden.. Nasıl, bir erkek olarak ne kadar itici değil mi?

Biz de bunun kadın versiyonundan bahsediyoruz işte.. Tersine dünya hani.. Anladın mı?

• belki de yeternce açıklama yapablecek kapasitede değilsndr çünkü değerimi snn ölçebiliceini sanmıorm ama yine de yorumumu dikkate alıp cevapladığın için teşekkür ederm:)

• Kizlari degerli gormeyen arkadas, sen hayatinda hic gercek kiz gordunmu veya tanidin mi? Pek sanmiyorum bu cevabina gore.

• futbolu,maç izlemeyi çok seviyorum.çok uzun yıllardır takip ederim.yabancı maçlarıda izlerim.fırsat buldukça maçlarada giderim.ofsaytıda bilirim.ama hayatın içine de asla futbolu karıştırmam.çok güzel yemek yaparım,yeri gelir süslenir gezerim.argo ve küfürlü konuşmayı sevmem.ama futbol benim için vazgegeçemeyeceğim bir spordur.hiç idda oynamadım ama maç yapmışlığım vardı daha küçükken.o yüzden futbol güzeldir yaaa ben ve ben gibi bayanların ne öehh,ne de azlarak bitmemeiz gerekmiyor aksine artmalıyız diye düşünüyorum:))

2|1
    0|0
  • fanatik kadın itici.

2|3
    1|0
  • Kekte yapıyorum 2 numaralı şişle atkıda örüyorum temizlikte yapıyorum börekte açıyorum yemekte yapıyorum makyajda yapıyorum maçada gidiyorum maçta izliyorum iddaa da oynuyorum bira fazla içmem de rakıda içiyorum... Hiçte itici oldugumu sanmıyorum..

1|1
    0|1
    • Çok güzel başlamıştın, sapıttın ama sonunda.. :)

• :) Ama napim böyle :) Cumartesi gecesi çıkıp eğleniyorum pazar maça gidiyorum :) Pazartesi rutın hayat ev iş vs vs :))

• Bana da ole gelıyor . Erkegın alanıyla kadının alanı bazı yonlerde farklı olsun lütfen..

2|1
    1|0
  • bu yeni moda oldu bakıyorum şimdi kızlar erkeklerin futboldan anlayan kızlardan etkilendiklerini görüp ilgilenmeye başladılar benm olayım farklı ben küçükken babamla kahveye gider maç izlerdim çocukluğumdan beridir var bu bende istediğim kadar itici olıyım değişmeyide denedim ama can çıkar huy çıkmaz erkek fatma die adımız çıkmış bi kere

0|1
    1|0
  • ben çok seviyorum.ingiltere premier ligi de takip ederim ama hanım hanımcık yani fanatik değilim. izlemeyi seviyorum o kadar. öyle maç izlerken erkek gibi bağırıp çağırıp küfür eden bir kadın tabii ki iticidir.

1|1
    0|0
  • Neden Basketbol değil hentbol değilde futbolu soruyorsun? Nedenini ben soyliyim ; sampiyonluk macndada grdumuz gbi etraf holigan taraftarlarla dolu. kufrler hawada ucusuoö arabalar parclanp onunde fotograflar cekilio, kursunlar sıkılp insanlar ölüyo bir hic ugruna. Bu açidan dusununce Evet haklisin bu seklde taraftari olan bir spor dalina 'futbol' a bayan taraftar yakismiyor!

0|1
    0|0
  • Ben anlayan hatta konu hakkında makalesi olan ama ezikler gibi 'Bu sene kocan biziz' demeyenlerdenim... İtici miyim şimdi? Ve hiç anlamam dantelden...

0|1
    1|0
  • footboll sadece erkeksel bir spor diye on yargidan kurtulmak gerektiyini dusunuyorum. kadin erkek icin spor ayrimciligi ise bana yanlis geliyor. bu sadece footbol icin degil tum sporlar icin.. her insan her sporla bilgili olmali. bu insan bence itici degil yuceltir gozumde.

0|1
    0|0
  • futbolu severim mac izlemeyi sevmem :(

0|1
    0|0
  • kadında değil kimsede argoyu küfürü sevmem. bi zahmet erkeklerde ilgilenmesin. bi derbi yüzünden ülkeyi başımıza yıktınız. biri şampiyon olunca pencere olan odalardan uzak duruyrz.

dantel deyince feminist damarım kabardı nedense

ayrıca bi kadın "iki bira yapalım "dese rimelli kirpikleriyle göz kırpsa "gel kanadaya uçalım" derim

0|1
    0|0
  • niye itici olsun canım maç izlemeye gidince sayıca az oluyoruz ama oolsun

0|1
    0|0
  • Öeh!

1 topun ardından koşan bir sürü terli adamın nesini izleyeceğim yahuu

3|1
    1|0
  • İçki kullanmam Ölümüne Galatasaraylıyım argo tabirler kullanmıyorum.. Kek falan yaparım.. Örgüden birde iddaa dan anlamıyorum :))

1|1
    0|0
  • ben fanatiğim biraz :) dantelide sevmiyorum :)

0|1
    0|1
  • katılıyore :(

1|1
    0|0
  • mac günleri; cıgırarak tezahürat yapmalar,forma giymeler,karsı rakibe sövmeler,bagırıslar,tepirişler eee haliyle...uslu uslu sevin işte.

0|1
    0|0
  • Bende takim tutuyorum ama abartiya falan kaçmam, arada izleyebilirim ama bir yerden sonra bayginlik geliyor, hersey tadinda güzel.

0|1
    0|0
  • biraz yerini bilmek gerek yaa özentiliğe gerek yokk.. yok küfürlü konşmalar abi yaaa dyen kzlar falan hakkateen çokk sevimsiz oluyorlar..

0|1
    0|0
  • E didim :(

1|1
    0|0
  • Futbolu seviyorum, çay verirmisin?

0|2
    1|0
    • Olur, gel okeye de dördüncü lazımdı zaten.. Çay ver Mümtaz abi dört tane..

• kadinlarda erkekler gibi futbol izliyebilir ve oynaya bilir bundan bi sorun yok

0|1
    0|0
  • he

1|2
    4|1
  • Kime cektim ben bilmem ki :(

0|1
    0|0
  • Bana ferrari alsana Disco?

0|1
    0|0
  • yokkk ya olur mu öyle şey şahsen ben fenerliyim hiç itici bulmuyorum kendimi :))

0|1
    0|0
  • Amanın :) Naptın sen yahu dantel mantel falan örtmesin kimse :)) Neyse cekirdeklerimle bekliyorum savasın sonucunu. :p

Haklısın haklısın maco bacılarımız onlar.cılkını cıkartmamak lazım hakkaten beh :/

0|0
    0|0
  • Futbol hastasiyim ki sevgilmde oyle olmasi gerekli futbol ile ilgilenmeyen erkek benimlede ilgilenmesn abi ya oyle seymi olur takimiz kazandignda birlikte eylenmelyz sevinci yasamaliyz yani Erkekler beni sevmicek diye hic futbolu sevmemezlik veya fifa oynamamazlik yapamam o degissin benm icin ozaman

0|0
    0|0
  • fenerbahceye asıgımmm ister ıtıcı yapsın ıster çekıcı umrumda degıl her daım maçınıda kaçırmam izlerım ...

1|0
    0|0
    • futbolla ilgilenen bayanları bilakis daha çekici buluyorum, özellikle de anlayanları ;)

• valla dedıgım gıbı ıster cekıcı bulunsun ıster ıtıcı ofsaytıda bılırım maç ızlemeyı sevıyorum ya ayrıca muthiş deşarj oluyor ınsan...

• Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 18

• ofsaytı öğrensinde gelsin...:D

2|1
    0|0
  • ben şahsen severim ilerde karımla BEŞİKTAŞKIMIN maçını izlemek mesela süper olur :D

1|1
    0|0
  • Bu sözlerin altına imzamı atarım. Arkadaş zaten bu ülkede başka spor mu yok ya önce bir salona gidip portakal kabuklarını törpületsinler bir zahmet :))

0|1
    0|0
  • Ama biz kışkırtıyoruz onları yok ofsayttan anlamıolar die onların da feministliği tutuyor haliyle:DFanatik kadın çok itici bu arada sana katılıyorum.Ağzını bozduğunda tabii...

0|1
    0|0
  • Futbolu seven kadınlar titsindiriyor ya, bayanlar nedense futbolu seven kadınları erkekler çok sever zannediyor, böyle yanlış bir algılametritasyon hatası var.

0|0
    0|0
  • futboldan anlamayıp anlamış gibi lafebesi yapan kızlara ayar oluyom.

1|1
    0|0
  • ilgilensin ama bılmedıgı sey hakkında ustelemesın mumkunse ha bırde sacmalamasın...

1|1
    0|0
  • bir erkeğin voleybolu takip etmesi kadar normal bişey bence spor sonuçta cinsiyetle ne alakası var

2|0
    0|1
  • Futbolla ilgilenmesi bir kadını çekici bile yapabilir. Ama oynamamak kaydıyla..

0|1
    0|0
  • Azalarak yok olsunlar bi zahmet.

0|1
    0|0
  • İlaveten okeye dördüncü arayan hatundan hayır gelmez demek istiyorum.

0|1
    2|0
  • tamamen katılıyorum aga sana

bi de ayrıyeten nedendir bilmiyorum polis kızlar da itici geliyor bana bi türlü yakıştıramıyorum o üniformayı onlara.

0|0
    0|0
  • şu var eğer fanatik değilse biraz takip ediyorsa ve ofsayt kuralı vb anlıyorsa itici gelmez hoşuma gider aksine

0|0
    0|0
  • Her şey kadınlığı keşfetmekte bitiyor disco .Bunun üzerine özel okul mu açılması gerekiyor bilemiyorum yoksa akıllarını kullanıp kendileri hallederler mi

0|0
    0|0
  • aksine çekici yapar bi kadını futbol

0|0
    0|0
  • iddaa yapan ve erkeklerden daha fazla tutturan var ya :)

0|0
    0|0
  • anlattıgın sekılde konusan kızlar çok itici bence de...

0|0
    0|0
  • ben sporu yenmek için yapmam.ama günümüzde spor yenmek için yapılıyor.sonra yediremiyorlar kendilerine.küfür müfür.spor ,dostlukları pekiştirmek,insanları kaynaştırmak için yapılmalıdır.işte o zaman yenmiş sayılırsınız..ağzı bozuksa üstü kalsın.ama ağzı bozuk değilse hoşuma gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...