Drogba Galatasaray'a veda etti sizce Drogba'nın yerine kim gelecek?

Şampiyonlar Ligi'nde bazı Türk takımlarından daha çok gol atan Didier Drogba ile yollar ayrıldı Ünal Aysal Drogbanın yerine 4 aday belirlediklerini söyledi sizce kim gelecek?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Balotelli gelirse şaşırmam. Daha Drogba 'nın Türkiye 'ye gelmesine şaşırmamız bitmemişken Drogba Türkiye 'den ayrılıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elmander geri dönecek

0|0
    0|0
  • Balotelli gibi marjinal bir topçu gelirse, Melo ile beraber kırmadık kemik bırakmazlar :D ben şahsen Melo'yu çok seviyorum hareketlerinin sempatik olduğunu ve provokatif olmadıgını düşünüyorum bu yuzden gündemde olan Balotelli gelmesin :) Benzama iyi olurdu

0|0
    0|0
  • kararsızım ya, ben mi gelsem acaba... :)), Dragbanın yerini eğer biri dolduracaksa, ya ronaldo gelmeli ya da ibrahimoviç.. diğerleri onun yarısı etmez.

0|0
    0|0
  • isim transferine para vereceğine borçları kapatmalı..
    Galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Oh iyi oldu maçı satmıştı ingilterede canıma deysin OH OH OH

0|0
    0|0
  • Balotelli var konuşulaan bide belçikadan afrika kökenli bir adam. Amerika kıtasından bir eleman var Arrascaeta. Ben bnları bılıyorum

0|0
    0|0
  • ismail etoo gelecekmiş

0|0
    0|0
  • Ben İbrahimoviç'i getirmelerini çok isterim eto'o balotelli hulk falan hikaye bence ibrahimoviç gibi bir futbolcu varken Drogba'nın yerini anca o doldurabilir hatta geçebilir

0|0
    0|0
  • Reidid Abgord

0|0
    0|1
  • hulk gelebilir balotelli türkiye gitmei düşünmüyorum demiş

0|0
    0|0
  • Balotelli gelsin

0|0
    0|0
  • zlatan

0|0
    0|0
  • Drogba gitti ya gerisi onemli degil

0|0
    0|0
  • Torres, Eto, Dzeko, dördüncü İbrahimoviç ya da Hulk olmasını isterim :)

0|0
    0|0
  • eto bitmiş

0|0
    0|0
  • Dzeko olabilir

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun hiç bir bilgim yok başkanı sevmiyorum oda gideydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haberlerden okuduğum kadarıyla ünal aysal yıldız transfer yapmayacak lukaku gabbıadını alabilirmiş

0|0
    0|0
  • Neden gidiyor ya tek çare oydu...

0|0
    0|0
  • Balotelli gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...