Şampiyonlar Ligine Giden Takım Galatasaray Oldu Ne Füşünüyorsunuz?

Öncelikle bazı Beşiktaş lılar 2.lik garanti diyordu herhalde onlarda Galatasaray la dalga geçilmeyeceğini anlamışlardır Gelecek senede Şampiyonlar ligine Gs gidecek ne düşüyorsunuz Gs neler yapar Avrupada?

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyonlar liginde ülkemizi en iyi temsil eden takım olarak tekrardan orda olmak güzel bişi. nede olsa diğer büyüklerin istatisklerinin toplamındna bile iyi istatistiğimiz var :D mesela gol sayısı galibiyet sayısı :) yaptığı maç sayısı :) bir tarafta drogbanın şampiyonlar liginde attığı gol sayısından, şamp liginde attığı toplam gol sayısı az olan fener var.diğer taraftada c. ronaldonun şamp liginde bir senede attığı gol sayısınıi şamp liginde attığı gol olarak toplamda yakalayamamış bjk var... ve bjk+fb nin şamp ligindeki başarısı gs kadar değilken şamp ligindeki temsilcinin gs olması saçma değil zaten...

1|0
    0|1
    • eksileyen çekemdi galiba başarıların çokluğunu :)
      ALİ SAMİ YEN beyin dediği gibi 'AMACIMIZ TÜRK OLMAYAN TAKIMLARI YENMEK' bunu ligdede yapıyoruz avrupadada :)

• kahin gibisin :) önce bir yeni takımı kuralım sonra yorumlarsın

• :) yo kahinlikle alakası yok :) hani maziyle övünmeyi çok seviyo ya bazıları onlara hatırlatmak istedim :D hani geçmişte o kadar başarımız vardıki saysak ömürleri yetmicek :)

Erkekler Ne Diyor 25

• hayırlısı olsun her iki takım da gidiyor şampiyonlar ligine...biri ön eleme oynayacak diğeri direk gruplara...grupların tabi ki avantajı var ama gönlüm Soma karasıyken avrupa beyaz olmuş neyime...

1|1
    0|0
  • Umarım Beşiktaş'ım da elemeyi geçer ve şampiyonlar ligine gider.

0|1
    0|0
  • bazıları tvden izler artık :)

0|2
    0|0
  • Galatasarayın gitmesi iyidir..Daha tecrübeli, daha iyi takım Beşiktaş birşey yapamaz fazla kusura bakmasın Beşiktaşlı kardeşlerim ama..

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun futbolla pek ilgilenmiyorum : )

0|1
    0|0
  • çeyrek final bjk de daha önelemeyi gecemicek :D

0|0
    0|0
  • kim şampiyon olursa olsun ilk fener kutlar

şampiyonlar ligine Galatasaray gider. Bu iş böyle ;)

0|1
    0|0
  • iyi bir yonetım ve oyuncular ıle tarıh yazmaya baslar galatasaraylı ruhu ıle oynarsalar sa

0|1
    0|0
  • Şampiyonlar Ligine Yakışan Takım Kim Diye Sorduklarında Galatasaray Dersiniz FBJK liler ;)

0|1
    0|0
  • Galatasaray gidecek tabikide bizden başka başarılı olma şansı olan var mı Beşiktaşlı arkadaşlar kusura bakmasın ama bu kadroya hele ki Şampiyonlar Ligi turnuvasında kimse acımazdı

0|0
    0|0
  • şampiyonlarliginde iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktaş da on elemeyi geçerse şampiyonlar liginde

0|0
    0|0
    • çok zor. iki ön eleme oynucak hadi ilkini geçti 2. sinde mucizeninde mucizesi geçmesi.. seri başı olsa işi kolaydı ama seri başı olamyo bjk.. bizim takım gitseydi elemeyi aynısını bizim takım için söylücektim. 2. elemede elenmesi çok doğal bir sonuç olucak. yani bu senede şamp liginde tek takımımız olucak

• Ben o kadar karamsar değilim göreceksin bak beşiktaş da gidecek şampiyonlar ligine

• giderse helal olsun ama mucize malesef.. gerçekleri görmezden gelmeyelim

• normal karşılanması gereken bir durum..

0|1
    0|0
  • Geçen seneden biliyoduk zaten yeni bişey değilki :D

1|1
    0|0
  • E yani digerleri gitse ne olacakti ki

0|1
    0|0
  • 6s bu teknik direktörle ne türkiyede ne de avrupada birşey yapamaz inşallah sözleşmeyi yenilerler :D

0|1
    0|2
    • Ersun yanal çok şey yapmış

• vede işte dedim ya gitcez diye yırtındığınız şampiyonlar ligi yıldızlarından birinin galatasarayı temsil ettiğinide kabullenin. araştırırsan onuda öğrenirsin.

• şampiyonlar ligi katılım sayılarında galatasaray 11. durumda tüm avrupada
      fb 6 bjk 5 ts 1 bursa 1
      buda demek oluyorki fb+bjk+ts+bursa anca gs kadar olabiliyo şampiyonlar liginde ;)
      sayılar:
      Barcelona 19
      Real Madrid 19
      M. United 19
      Porto 18
      Arsenal 16
      Bayern Münih 18
      Milan 17
      Olympiakos 16
      Juventus 15
      Dinamo Kiev 14
      Galatasaray 13
      Chelsea 13
      PSV 13
      Ajax 13
      Lyon 12
      Benfica 10

• Fener şampiyon olur Galatasaray avrupada Temsil eder :D olay bu kadaar :D

0|1
    0|2
  • gslilerde şampiyonluk garanti diyordu onlarda fenerbahçeyle dalga geçilmıcegını anladı (:

0|2
    1|1
    • napalım artık bu sezonumuzla bile ziraat kupası aldık süper kupa da var garantio da. şampiyonlar ligine gidiyoruz.ohhh bir lig şampiyonluğu bırakmışız onu da seneye alır 4. yıldımızı takarız. merak etme sen.

• ahahaahha. bazıları yediremiyo ama fanatikliğimi futboldan bişey anlamadığımı sölüyolar canımı sıkıyolar

• teşekkür ederim

• İyi işler çıkarır.

0|1
    0|0
  • birşey füşünmüyorum hahahahahahahahahaha

0|0
    0|0
  • niye beşiktaşta gidiyor

0|0
    0|0
  • fenerbahçemizin hakkı yeniyor 3 senedir yazıklar olsun

0|0
    0|1
    • oha diyorum başka bişey demiyorum

• Boş konuşma fenerli hadi hadi

• boş konuşan sizsiniz cinconlular. avucunuzu yaladnız

• Teorik olarak Füşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • bu kadroyla gs elenir orda

0|0
    0|1
    • hiç gol atamadan elenceksiniz dendiğinde az kalsın madridi eliyoduk ama :D o kadroyla :D yeteki adam gibi bir teknik direktör olsun bu kadroyla yine iyi işler yapılır

• size kadıköyde 6 attığımızı söylerim onu gördüm ben ama sen 7yi görmedin

• :D 6 attığını gördün de sahanda kupa aldığımıda gördün mü :D hani hatırlarsın tarhite bir ilkti :D 6 attında noldu kupamı verdiler sana :D ama nedense bizim fenerle yaptığımız çoğu maçtan sonra kupaları kaldıran biz oluyoruz :D

• düzgün transfer yapmazsa gruplardan cıkamaz

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir fener bahçeli olarak başarılar diliyorum :D

0|3
    0|0
  • gs bence kesi n çeyrek finali garantiler. bu sene bazı şansızlıklar oldu ama yinede bu halimizle şampiyonlar ligine gidebiliyoruz zirraat kupasını aldık zaten süper kupa garanti. fener olunca ellerinden kupa almak en büyük hobimiz. avrupa fatihi aslan seneye karşınızda :D

0|0
    0|0
    • Seninle muhattap olmayı hala düşünmüyorum.

• Ya bnde soranla konusuyorum sanıyorum 2 gundur senle konusuyomusum o anlayıp anlamam ılgı alanı meselesı kım ne dıyosa desın he de geç

• ne demek (:

• Fanatik bir Galatasaraylıyım. Transferlerden önce Mancininin gitmesi lazım beyler. Adam her maçta taktik hatası yapıyor. Taktiği bırak, adam gibi oyuncu koyamıyor sahaya. Bircok maçı o yüzden kaybettik. Mancini gitsin şampiyonluk bizim!!

0|2
    0|1
    • luce gelsin görsün mancini bu takıma futbolun nasıl oynatıldığını

• takımı mancinimi kurdu böyle onuşuyorsun sezonun başında manciniyi bırak dünyanın en iyi hocası gelse dahi bir şer farketmez fatih terim ile mancinini sistemleri farklı gelecek sezon bak gör nasıl takım göreceksin

• mancini 50-60 milyon euroya bir takım kurmak istiyo tamam varsa o kadar para kursun takımı.. ama başarısız olursa bu adam mı ödücek o parayı.. terimin kurduğu takım kaç paraya kuruldu nasıl baarılı oldu... şunu da unutma bu mancini kaç yüzmilyoluk takımı son anda şampiyon yaptı bu adam bişeyden anlamıyo.. zaten anlasa gol atmaya ihtiyacın olduğu an uzatmalarda oyuncu değişikliği yapmaz zamanı tüketmez.. ama işte görücez. mancini mancini diyenler malcini dicek yakında. ve şunuda söyleyim mancini devre arasında o kadar adam aldırdı kaçını yonattı? sanırım seneyede kendi kurduğu takımı tribünde oynatır o.. nede olsa aldığı adamı tribünde tutmayı seviyo

• pek bise Fusunmuyorum :D

0|1
    0|0
  • Gayet olağan bir durum. Sürpriz olmadı ki.

0|1
    0|0
  • aaa gercekten mı sevındım bunaa

0|1
    0|0
  • bir FENERBAHÇELİ olarak hakkımız olanı aldığınız için hakkımızı helal etmiyoruz...:/

0|1
    0|2
  • sizde şampiyonluk garanti diyordunuz artık fenerbahçeml dalga geçilmeyeceğinizi anladınız

0|1
    0|2
    • Mancini çok karizmatik vede çok iyi bir hoca mutlaka kalmalı Lucescu artık yaşlandı adam uzatmaları oynuyor

• sezonun başında hoca değiştiriseniz sizde aynı olursunuz

• ne alaka manciniyle

Yükleniyor...