Vücut gelistirmek icin protein tozu kullanayam mı?

Kullananlar varsa marka önerirseniz sevinirim.Bi de kullanmak cok farkediyo mu hızlı gelisim sağlama veya vücudun daha iyi sekil alması yönünden

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sporda hiç geçmişin yoksa kullanma zaten hiçbir hocanın başlangıçta önermemesi lazım eğer hocan öneriyorsa bil ki çıkarı içindir. en az 6 ay filan yap zaten çok fark olmaz başlarda ve o süre geçtikten sonra bakarsın duruma göre fikrin olur. eğer beslenmeni düzenli yaparsan protein ağırlıklı yiyebilirsen uzun bir süre ihtiyacın olmaz. ayrıca protein tozu bir ilaç değildir ve besin takviyesidir adı üstünde zaten beslenmesi düzgün olmayanlar için takviye bu yüzden kendini en iyi sen tanıdığın için sen karar vermelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• protein tozu baya zararlı ya, marka bilmem de kullananlarda evet görüyorum farkı umarım yanında uyarıcı bişeylerde almayı düşünmüyosundur.

0|0
    0|2
    • Senin bahsettigin steroıd olmasın

• Bilmeden yorum yapıyorsunuz. Protein tozu besinlerdeki proteini ayırarak sadece protein olarak satılmasıdır. Süzme işleminden neredeyse farkı yok. Nasıl zararlı olabiliyor? Sen hormon kürü olan steroidle karıştırıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeşim ben kendimde kullanıyorum yıllardır kullanan arkadaslarımda var...eskiden zararları vardı şimdikilerinde artık zararı yok peyniraltı suyundan yapılıyor dogal olarak...Doktorlarda oneriyor artık özelllikle whey marka olanlarını...
    Diyelimki kullanmaya basladın ilk 1 ayda farkedersin gelişimi ama agar basmassan oldugun yerde sayarsın..Duzenli kullanıp duzenli yemek yersen proteinini karbonhidratını saglam alırsan guzelce gelişir vucudun...Tabikide once sabırlı olmalısın gelişmiyor gibi gelebilir sana cunku ınsan kendine hep ufak gelir kasıklarımızdaki velet de dahil :D

0|1
    0|0
  • Ben kullanıyorum. Protein tozu öyle hızlı gelişmeyi falan sağlamıyo. Protein tozu, gıdalardan alamadığın, ama alman gereken proteini almanı karşılar. Her gün 100grama yakın protein tüketmen lazım. tabi herkesin kilosuna göre bu oran değişir. Gıdalardan alamadığımda takviye olarak kullanıyorum. Öyle abartılcak zararlarıda yok. 'Whey 3matrix' kullanıyorum

0|1
    0|0
  • yeni başlıyorsan ilk 3 ay kullanma vücüd bir kendine gelsin
    Ağırlığın *2 alman gereken protein bunu alabiliyorsan gerek yok protein tozuna
    yağlı bir vücüda sahipsen ve Saf protein tozunu tercih et

0|0
    0|0
  • hocam protein tozunun bir zararı yok yanlız kiloya bağlı olarak çeşitleri var kilolu biriysen 0 kalorili protein tozları var kilosuz isen yaglanmak için yaglı protein tozları var protein tozlarının genel maddesi kurutulmuş ettir. ve ben CARNİVOR kullanıyorum tavsiye ederim farkıda profil resmimde görebilirsin. kendi kullandıklarımı yazayım sana araştır.
    CARNİVOR 0 yaglı protein tozu günde 1 ölçek içiyorum
    UNİVERSAL PRO CASEİN gece yatarken içiyorum gece vucut besin almadığı için bu besin ihtiyacını karşılıyor vucut gece de çalışmaya devam ediyor %90 saf süt tozudur.
    son olarak BCA kullanıyorum buda antreman sırasında içiliyor bir kas grubunu çalıştırırken aynı zamanda ona zarar da veriyorsun bca nın görewi onu onarmak.
    bu saydıklarımı kullanmadan önce AMİNO ASİT 400 tablet kullandım buda vucutta zaten bulunan aminolara destek oluyor ve kas kütlesini arttırmaya yarıyor.

0|0
    0|0
  • Protein tozları marketten aldığın birçok yiyecekten daha sağlıklıdır. Fakat 3 ay kullandıktan sonra vücudu 3 ay gibi bir süre dinlendirmen gerekir. O da protein fazlalığıyla alakalı bir durum. Aklına farklı bir durum gelmesin. Ağır spor yapıcaksan kullan yoksa et, yumarta da işini görür. Hızlı gelişim senin yaptığın spor biçimi ve ona uydurduğun beslenmeyle alakalı. Protein tozu daha hızlı emilir. Bu yüzden spor sonrası ya da öncesi tercih edilir.

0|0
    0|1
  • Günlük protein ihtiyacını doğal yollardan karşılayamıyorsan alacaksın. İlla protein tozu kullanman gerekli diye bir şey yok. Kilogram başına 1.5 gram protein almalısın.

0|0
    0|0
  • Kullanma Rocky

0|0
    0|1
  • ben kullanmıyorum ama kullanmak cok birşey değiştirmez ha yumurta yemısın ha proteın tozu ıcmısın aynı sadece kana daha hızlı karısıyor öneri olarak paran varsa optımum al tadıda içerigide cok iyi

0|0
    0|0
  • Güzel dengeli iyi beslenirsen ve iyi dinlebirsen zaten gerek kalmaz takviyelere

0|0
    0|1
  • kalp krizi geçirmek için güzel bir yöntem

0|1
    0|1
Yükleniyor...