5 cm daha uzamak istiyorum bu mümkün müdür acaba?

Arkadaşlar ben 18 yaşımdayım 19 yaşıma girmeme daha 7 ay var. Boyum 1.81 cm kilom ise 72. Her neyse 17 yaşımın ilk başlarında 1.70 felandım sonralara doğru 1.75-1.76 arası bir şeydim. Şimdi 18 yaşımdayım boyum 1.81 cm. 19 yaşıma girmeme 7 ay daha var. Bu saatten sonra 5 cm uzayıp 1.86 olabilir miyim? 18 yaşından sonra siz ne kadar uzadınız?

NOT= Abim üniversiteye başladığında kendiliğinden 4 cm uzamıştı aile 20 yaşına kadar uzuyor. Bu 2 seneyi basket ve asılı kalma ile değerlendirsem mümkün mü?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin son seyleri yap faydası olacaktır

0|0
    0|0
    • 1 senede 5 cm uzar mıyım rahat peki? Ailem kısa boylu değil orta boyludur. hatta dayım 1.93 cm

• Birde sakal çıkınca duruyor mu bu uzama bu konuda bilgin var mı?

• yok usta onla bir ilgisi yok benim arkadas kendini bildi bileli sakallı ama daha yeni boyu artmaya basladı yani

Kızlar Ne Diyor 3

• uzarsın

0|0
    0|0
  • Uzarsin merak etme

0|0
    0|0
  • Yüzme ve basketbol ile uzarsin zaten anladigim kadariyla aileniz genetik olarak uzun

0|0
    0|0
    • Orta boy diyelim uzun değiller

Erkekler Ne Diyor 7

• 19 a girince ne oluyo ki? bence basket ve yüzme...düzenli yaparsan gelişim olur 5 cm çok ciddi bir fark değil

0|0
    0|0
  • Rahat uzar.

0|0
    0|0
  • Uzayabilirsin ama büyük ihtimalle boy gelişiminin %95 i tamamlanmıştır, ayrıcada uzamak istemeni anlamadım, 1.81 tam ideal boydur, üstüne herkez kaldıramaz hanzoluğada gider

0|0
    0|0
  • neyse ki boyunu uzatmak istiyomuşsun.

0|0
    0|0
  • mümkün sanırım ünideykende bir kaç cm uzadım ben emin değilim

0|0
    0|0
  • bende 18 den sonra 5 cm attım şu an 21 ve 190 boyundayım body ve yüzme yapıyorum ama genlerde uzun yani :)

0|0
    0|0
  • Sakalın bıyığın çıktı mı?

0|0
    0|0
    • Çıktı tabi. Sakalım 17 yaşında çıkmıştı. Onunla ne ilgisi var ki

• 15 yaşında küçük daha yav uzar o

• Aile kısa olunca uzamaz mı diye düşündüm acaba

Yükleniyor...