Fenerbahçenin şampiyonluğu kaybetmesine çok üzüldünüz mü?

bir şampiyonlukta geldi geçti sonuçta galatasaary şampiyon sizce bu maç nasıl yönetildi gösterilen kartlar yerindemiydi ve maçı kabeden fenerbahçe taraftarı çok üzüldünüzmü ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Üzüldüüm tabi yaa..

İlk defa sizlerin neler hissettiğini anladım diyebilirim.. Yıllardır ga neler çekiyormuş..

Maçı izledim ömrümden ömür gitti .. Maç tekme tokat olarak gitti..

Olan oldu.. Yönetemedi ben halen anlamdım degajeme doğruyu :D:D

Neyse tebrikler diyelim gs kalecisine..

Bir durm daha var kupanın o karanlıkta ve köşecikte verilmesi, sonra gs li başkanın gidip başbanı arayarak kupamızı vermiyorlar demesi.. Başbanın talimatı ne ya.. Bu ülke nereye gidiyor.. Düşündürüyor beni..

1|0
    0|2
    • Mantıklı düşününce :)

Bir durum daha var. Sahada çıkan olaylarda futbolcuların futbol harici oynadığı stres güreşinin çok payı var.. aklıma geldi yine bak tepem attı..

• Hahaaa bu kadarda kıskanılmaz yhaa çekemiyolar:))))

Kızlar Ne Diyor 9

• üzüldüm ama sadecee dereyi görmeden paçaları sıvamalarına üzüldümm :))) hakeden kazandı o da GALATASARAYYY

0|2
    1|1
  • Üzülmedim çünkü 3 Temmuzdan bugune Şike dolu sürec içerisinde dün aksam Şampiyonluk için ter döktük... Şampiyon olsaydık en az Galatasaray kadar anamızın ak sütü gibi helal bir şampiyonluk kazanmış olucaktık. Ama Galatasarayıda kutluyorum ;)) Ligi 9 puan önde kapatıp Play Off ta kaybetmek onları eminim bizden daha fazla üzerdi.

0|1
    0|1
  • iyi olan kazandı

0|2
    0|1
  • üzüldüm hemde çok

0|0
    0|0
  • işin aslı fb ye bence 3 temmuz sonrası 2 liğ tehdidinde bulunup futbolcularını sattırdılar. nianglı , emenikeli luganolu , santoslu kadro dünkü gs yi siler süpürürdü.

0|1
    0|2
  • evet cok üzüldüm...

0|1
    0|0
  • salak kardeşim ağladı...çok saçma geliyor bana..

0|1
    1|1
  • nedenmiş ki ...

0|0
    0|0
  • çok üzülmek ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Takdir edilecek bir takımız. Sonuna kadar da öyle kalacagız. Biz zaten kupasız da sampiyonuz. Bizi bu halde yenemeyeneler utansın. Ligde Super finale kadar gelemeyenler utansın. Hakemi bu maca verenler utansın. hakemin bu macta yanlış kararları vermesine sevinenler utansın. Fırat aydunus yönetmeliydi.

Biz zaten 3 kupa almış kadar olduk. Gerek yok gerisine.

Sizler bizi kıskanmayana kadar sonsuza kadar kalacagız. Siz hiç Feneri kıskanmayanı gördünüz mü?

1|1
    0|1
    • :) Hala birilerine birsey söyleme çabasında mısın kuzu :) Bizim için tek gerçek var o da Fenerbahçe ! Hadi şike desinler :) Hoş dün şampiyon olsaydık neyse :D

• Dogru fazla söze gerek yok.

• hiç boşuna üzülmeyin hak eden kazandı, fener şampiyonluğu hak etti diyenlerede hakkaten gülüyorum, doğru fener hak etti ama 2.LİĞİ hak etti... peki neden ? sadece süper finaldeki 2 trabzon maçında iyi oynayarak koskoca şampiyonluk mu hak edilir ? şimdi normal sezona bakıyosun 20 hafta boyunca galatasaray bu ligde lider götürdü, fenerbahçeden çok daha iyi futbol oynayarak, normal sezonu en yakın rakibi fener'e 9 puan fark atmış, demişler ki bi tur daha dönüyoruz, 4 puanınızı siliyoruz, feneri galatasaraya 4 puan daha yaklaştırıyoruz. buna rağmen galatasaray gitti kendinden daha kaliteli kadrosu olan fenerden kendi saha ve 50.000 seyircisi önünde gitti o kupayı aldı, cüneyt çakır'da maçı 10 üstünden 7'lik yönetmiştir, çoğu kararı doğrudur. kötü yönetti diyenler Galatasaray'ın başarısını kabullenemeyenlerdir.

0|0
    0|0
  • fenerliyim evet aslına bakarsan üzüldüm tabi ki üzülmedim diyemem o kadar engel aştık yokluklarla bu günlere kadar geldik ama gs kupayı aldı kahrolduğumu söyleyemem ama üzüldüm maça gelince kartlar yerindeydi ama dia atılmadan önceki pozisyonunda fual yoktu yani diayı boşuna kızdırdılar ve kart gördü ynede gs yi tebrik ediyorum ama sadece kim olduğunu bilen gslileri ayrıca bu kupayı biz alsaydık bu sefer sadri yerine ünal aysal kupamızı çaldılar diye ağlayacaktıki 2 hafta önceden ağlamaya başlamıştı biliyorsunuz şampiyon cimbom en büyük fenerbahçe ...

1|1
    0|0
  • üzüldüm tabi ama bu sezon için gerçekten başarılı olduk bu kadar mevzunun arasında mücadelemizi sürdürdük emeği olan herkesi tebrik ediyorum...

Sezon ztn gsnin hakkıydı seneye bu playoff saçmalığını da yapmazlar umarım

1|2
    0|0
  • onlar alıştı artk çikoya bağladılar bii takım 3 defa son maçta şampiyonluğu kaybedermi yavv bu anca onlara kısmet olur :)))

0|1
    1|0
    • Biz yinede her sene final oynayabiliyoruz değil mi? Çikoluk değil bu bir istikrardır. Diğer takımları bir aşagıda bir yukarıda değil her zman zirvedeyiz..

• zaten tek hedfnz lig şampiynluğu bzmkisi burda şampiyon olup ülkemzi en iyi şeklde eski günlerde olduğu gibi avrupada temsil edip başarılar kaznmak..

• fenerbhçenin hatası ne biliyormusun, "kendisini olduğundan daha güçlü bir takım görmesi"

0|1
    0|0
  • onlar şamiyon olunca analarının ak sütü yeşil sahada kazanmış oluyorlar biz şampiyon olsaydık ikinci 3 temmuzu bu ülke kaldıramazdı ?

0|0
    0|1
  • üzülmemek eldeme.

0|0
    0|0
  • hak eden kazandığı için fenerlilerin üzülmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • uzulmedık derlerse ne sen ınan ne ben ınanayım içi gitti içi ;))

En Buyuk GALATASARAY ;)

0|1
    1|0
  • çok üzüldüm sabaha kadar ağladım uyuyamadım ...

0|1
    1|0
  • sevindim desem yeri var FB lilerle bu gün uğraşmaktan günüm geçerdi yoksa

0|0
    0|0
  • Bir gram üzüldüysem iyi oldu .

0|0
    0|0
Yükleniyor...