Manchester City 3. kez şampiyon! Şampiyonlar liginde başarılı olurlar mı?

Dünyanın en iyi ligi İngiltere premier liginin şampiyonu ingilizlerin yeni devi Manchester City oldu. size göre MCFC başarılarının devamını getirir mi? önümüzdeki senelerde şampiyonlar liginde büyük başarılara imza atabilir mi?

Güncellemeler:
bazı arkadaşlar MCFC'yi arapların takımı olduğu için eleştiriyorlar, orsa ingiltere orda işler böyle yürür.

manchester united : malcolm glazer - amerikali,

chelsea : roman abramovich - rus,

arsenal: stan kraonke ( en büyük ortak) - amerikali

liverpool: fenway group - amerikali

görüldüğü gibi hiç biri ingiliz değili

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• fanatik chelsea taraftarı olarak city'i ve city taraftarını tebrik ederim. seneye şampiyon liginde rahat final oynayabilecek bir güçte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O değil de ne maçtı yaaa.. son dakika şokunu hala yaşıyorum united'Lıları düşünemiyorum yani :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• City i araplar almasaydı sampiyon olamazdı. futbolcular phalı

0|1
    0|0
  • M.City maçı müthişti, yabancı kanaldan izledim. Herifler mucizevi bir şekilde uzatma dakikalarında 2 gol atarak şampiyon oldular. Stad adeta delirdi ve yüzlerce seyirci sahaya indi, futbolcularını tebrik ettiler. İngiliz stadlarında görülmemiş bir şey.

0|0
    0|0
  • Şampiyon oluyorlarsa şampiyonlar liginde de başarılı olabilirler tabi neden olmasın premiere ligde oynanan futbol daha çok zevk verebilir ona bişey demiyorum ama an itibarıyle dünyanın en iyi la liga bence

0|0
    0|0
    • Şampiyonlar liginde yarı finale kalan 4 takımdan 2'si İspanyol.UEFA Avrupa Liginde yarı finale kalan 4 takımdan 3'ü İspanyol.Finali oynayan 2 takımda ispanyol.Premier Ligde şampiyonluğu son anda kaçıran Manchester United'ı bu sezon UEFA Avrupa Liginde Real ve Barca'nın yanına bile yaklaşamayan Athletic Bilbao'nun ne hale getirdiği malum

• önüne geleni yenen İspanya Milli takımı oyuncularının da hemen hemen hepsinin La Liga'da oynaması v.s şu an açık ara La Liga'nın 1 numaralı lig olduğunu gösteriyor bence İngiltere Premier ligi eskiden iyiydi.geçen yıl manchester'ın barca'nın yanında mahalle takımı gibi barcelona vs manchester united şampiyonlar ligi finali de cabası

• ingiltere liginde hakettkleri şampiyonluğu zorda olsa kazandılar tabrkler bidaha öyle bii maç gelmez.. avrupa arenasına gelince orada fala iş yapıcağnı düşnmyrm grublarını geçse bile fiziki güçlü takımlara karşı zorlanır..

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama city dışındaki,bu saydığın hiçbir takım bir insana uçak fiyatı değer biçmiyor.

0|0
    0|0
    • real madrid diye bir takım var biliyor musun?

• o zaman da chelsea den nefret ederdim zaten.Benim ingilteredeki takımım liverpool.İşçilerin kurduğu bir takım çünkü.

• united'i da işciler kurdu

• araplara biraz anti patiyle bakıyorlar ingilterede. o yüzden pek sevinen olmaz bence

0|0
    0|0
  • final olmasada iyi iş cıkarıcaklarını düsünüyorum bu sene oldukca iyiler

0|0
    0|0
  • arapların parası . kaç ingiliz gerçekten mutludur ki Yalan Dünya

0|0
    0|1
  • adamlar son dk işi götürdü

0|0
    0|0
    • büyük takım olmanın avantajları, istediğin zaman skoru değiştirebilirsin :)

• ingilizlerin genelde işi bu o kadar para harcandı takıma olsun artık

• maçı izledim ne maçtı be. City e helal olsun. 2-1 mağlupken. 90+ da 2 gol buldu arka arkaya 3-2 yendi ve şampiyon oldu. azdaha gidiodu şampiyonluk. enteresan bir maçtı. Bence city o kadrosuyla şampiyonlar ligini bile kazanacak güçte

0|0
    0|0
  • olamaz.

0|0
    0|0
  • oha... dedim yani! Bunlar nasıl şampiyon olmuş. Vay anasını yav! Vay anasını

0|0
    0|0
  • avrupada başarılı olmaz...çünkü o takımda çok başına buyruk oyuncu var

0|0
    0|0
  • getirir bence macın son 5 dk sını ızledım, dramatık bı sondan son anda kurtuldular..

0|0
    0|0
Yükleniyor...