Kapat

Erkekler saçlarını boyatsın mı?

Sizce bir erkeğe boyanmış saçlar yakışıyor mu? Yakışıyorsa ne tür renkler yakışır? Yakışmadığını düşünüyorsanız neden yakıştıramıyorsunuz? Peki aramızda saçlarını boyatan erkekler var mı? Hangi renk saçlarınız? :-)

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• ben sarıya boyatıyorm.sarı erkeklere yakışır bence

1|0
    2|0
  • Herkese değil ama çoğuna yakışmadığını düşünüyorum,ben doğal rengi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Sıkı bir Behzat Ç. takipçisiyim geçen bölüm Nejat İşler saçlarını sarıya boyatmıştı, sadece bu örnek bile erkeklerin saçlarını boyatmaması gerektiğin sonucunu ortaya çıkarıyor :)

1|0
    0|0
  • Erkek ölsün de kurtulun !

... Erkek küpe taksın mı? Erkek saç uzatsın mı? Uzattığı saçları boyatsın mı? Onlara röfle atsın mı? Verin ilgiyi verin ilgiyi,sonra erkek kaba,erkek odun,erkek aldatan,kafamızı karıştırmayın zaten düz mantık işliyoruz !

2|0
    0|0
  • yakışan var.

link

link

0|0
    0|0
  • ben siyaha boyattım ama kesinlikle hiç boyatmayın tavsiye etmem saçlarım mafoldu :(

0|0
    0|0
  • sanmiyorum boyatacagimi :) sirf bir sahne icin simsiyah saclarim olmasi gerektiginde bile spreyletince 2 saatligine sinir olmustum :D iyiym boyle iyi beyazlarim ciksin onlarla da mutlu mesut olurum ben

0|0
    0|0
  • saçlarım beyazsa boyatırım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır boyatmasın tabı kı.

Hele hele o röfle nedır Allah aşkına ya ıykk.

Ama saçı beyazsa boyatabılır tabıı.

Belkı çok az guneşte açılmış gıbı bır ton açık gölge olabılır.

1|0
    0|0
  • Erkekte yele gibi saç, fırça gibi bıyık olmalı. Hepsi doğal olmalı boyatmamalı )))))

1|1
    0|0
  • sevgilim esmer olduğu halde küçük bir kısmını sarıya boyatacağım demişti delirmiştim

neyse ama bir bilgisayar öğretmenim vardı ilkokulda adam fanatik beşiktaşlıydı saçlarını röfleli gibi gri falandı çok yakışıyordu

0|0
    0|0
  • tabiki boyatmamalı.beyazlarla da barışmak lazım,olgun erkek modeli kötü değildir :)

0|0
    0|0
  • bence boyatsınlar. ben erkek olcam boyatırdım. ama bütün saçlarınız beyazlaştıktan sonra değil, dikkat çektiği zaman kötü oluyor. çaktırmamalısınız boyadığınızı. bu yüzden ilk beyazlama sinyallerinde başlayın boyamaya..

0|0
    0|0
    • ama bazi erkeklere kir sacli olmak yakisiyor :-)

• çok az bi kesime.. bunun için o adamın çok karizmatik olması gerekiyo :)

• dogallıktan yanayım

0|1
    0|0
  • erkek adamın saçı doğuştan boyalıdır :DDD pehhh boyatsa ne olcak aynı tas aynı hamam

0|0
    0|0
  • boyatmasın

0|0
    0|0
  • boyatmasın.

0|0
    0|0
  • Boyatmasınlar çünkü kır saçlı erkekler görmek bayanların hoşuna gidiyor.

0|0
    0|0
  • hayırrrr sakın boyatmasınlar

beyazlasmamıs olaan saclarındaa bır albenısı var kır saclarında hepsı hos duruyor..

hı lakın keyfıne boyatmaksa sakın ha sakın yapmayın bunu kendınıze bızlere ozenmeyınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...