Erkekler saçlarını boyatsın mı?

Sizce bir erkeğe boyanmış saçlar yakışıyor mu? Yakışıyorsa ne tür renkler yakışır? Yakışmadığını düşünüyorsanız neden yakıştıramıyorsunuz? Peki aramızda saçlarını boyatan erkekler var mı? Hangi renk saçlarınız? :-)

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ben sarıya boyatıyorm.sarı erkeklere yakışır bence

1|0
    2|0
  • Herkese değil ama çoğuna yakışmadığını düşünüyorum,ben doğal rengi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Sıkı bir Behzat Ç. takipçisiyim geçen bölüm Nejat İşler saçlarını sarıya boyatmıştı, sadece bu örnek bile erkeklerin saçlarını boyatmaması gerektiğin sonucunu ortaya çıkarıyor :)

1|0
    0|0
  • Erkek ölsün de kurtulun !

... Erkek küpe taksın mı? Erkek saç uzatsın mı? Uzattığı saçları boyatsın mı? Onlara röfle atsın mı? Verin ilgiyi verin ilgiyi,sonra erkek kaba,erkek odun,erkek aldatan,kafamızı karıştırmayın zaten düz mantık işliyoruz !

2|0
    0|0
  • yakışan var.

link

link

0|0
    0|0
  • ben siyaha boyattım ama kesinlikle hiç boyatmayın tavsiye etmem saçlarım mafoldu :(

0|0
    0|0
  • sanmiyorum boyatacagimi :) sirf bir sahne icin simsiyah saclarim olmasi gerektiginde bile spreyletince 2 saatligine sinir olmustum :D iyiym boyle iyi beyazlarim ciksin onlarla da mutlu mesut olurum ben

0|0
    0|0
  • saçlarım beyazsa boyatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır boyatmasın tabı kı.

Hele hele o röfle nedır Allah aşkına ya ıykk.

Ama saçı beyazsa boyatabılır tabıı.

Belkı çok az guneşte açılmış gıbı bır ton açık gölge olabılır.

1|0
    0|0
  • Erkekte yele gibi saç, fırça gibi bıyık olmalı. Hepsi doğal olmalı boyatmamalı )))))

1|1
    0|0
  • sevgilim esmer olduğu halde küçük bir kısmını sarıya boyatacağım demişti delirmiştim

neyse ama bir bilgisayar öğretmenim vardı ilkokulda adam fanatik beşiktaşlıydı saçlarını röfleli gibi gri falandı çok yakışıyordu

0|0
    0|0
  • tabiki boyatmamalı.beyazlarla da barışmak lazım,olgun erkek modeli kötü değildir :)

0|0
    0|0
  • bence boyatsınlar. ben erkek olcam boyatırdım. ama bütün saçlarınız beyazlaştıktan sonra değil, dikkat çektiği zaman kötü oluyor. çaktırmamalısınız boyadığınızı. bu yüzden ilk beyazlama sinyallerinde başlayın boyamaya..

0|0
    0|0
    • ama bazi erkeklere kir sacli olmak yakisiyor :-)

• çok az bi kesime.. bunun için o adamın çok karizmatik olması gerekiyo :)

• dogallıktan yanayım

0|1
    0|0
  • erkek adamın saçı doğuştan boyalıdır :DDD pehhh boyatsa ne olcak aynı tas aynı hamam

0|0
    0|0
  • boyatmasın

0|0
    0|0
  • boyatmasın.

0|0
    0|0
  • Boyatmasınlar çünkü kır saçlı erkekler görmek bayanların hoşuna gidiyor.

0|0
    0|0
  • hayırrrr sakın boyatmasınlar

beyazlasmamıs olaan saclarındaa bır albenısı var kır saclarında hepsı hos duruyor..

hı lakın keyfıne boyatmaksa sakın ha sakın yapmayın bunu kendınıze bızlere ozenmeyınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...