Giresunspor ile Çaykur Rizespor arasında seyirci yasağı neden vardır ve aralarında rekabet var mıdır?

Arkadaşlar Vikipedi'den edindiğim bir bilgiye göre Giresunspor ile Çaykur Rizespor arasında büyük bir rekabet varmış doğru mudur gerçekten rekabet var mı yoksa dostluk mu var Bir diğer soru ise Giresunspor ile Çaykur Rizespor gerek deplasmanda gerekse kendi evinde olsun neden seyirci yasağı vardır bunun nedenini açıklayabilir misiniz Rizeli olmama ve benim oturduğum mahallede Giresunlu fazla olmasına rağmen bunun nedenini bilmiyorum bunu açıklayabilir misiniz? Özellikle Rizeli ve Giresunlu olan varsa açıklasın onlarda bir düşmanlık mı var neden seyirci yasağı var bizim mahallede Giresunlu fazla olmasına rağmen bana Giresunlular kin tutmuyor bende onlara tutmuyorum nedir bunun sebebi bu maç Fenerbahçe-Galatasaray maçına benziyor çünkü orada dostluk yok rekabet var

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Giresunun en büyük rakibi Orduspordur bunu Giresunlulara sorabilirsin hatta bu GS ve FB zıtlığına kadar gider her maç olay çıkar Karadenizin en büyük derbisidir aslında. Gelelim Rize Giresuna aslında doğrudan Rize Giresun arasında bişe yok ama Rize Orduyla taraftar olarak kardeş takım olunca hatta Rizeliler ve Ordulular Rize Ordu kardeştir Giresuna yerleştir marşı çıkarınca Rizeylede büyük zıtlık başlamıştır yani ana neden Giresun Orduyla zıttında ötesinde Rizede Orduyla kardeş olunca durum bu umarım açıklayıcı olmuştur :)

0|1
    0|0
    • yani o zaman Rizespor'la Giresunspor arasında bir düşmanlık yok peki o zaman seyirci yasağı neden var

• anladım giresun'un rakibi orduspor peki trabzonspor ile rekabet var mı giresun'da trabzon'u tutan insanlar da var

• Trabzonsporu tutan özellikle Rizede Giresunda Orduda Samsundada var bu aynı derenin balığıyız anlamında Giresunlular yani Giresunlu Trabzonsporlular Giresunda bize her yer Trabzon tezeharatıyla Giresunspor taraftarları tarafından hırpalandılar Giresun Trabzon basket maçında büyük olaylar çıktı yani zıtlık var Giresunlu Trabzonluyada küfür eder rekabet vardır Rizylede Samsunlada vardır ama en büyüğü Ordusporladır her ama her maç olay çıkar bunu şöle düşün FB nin BJK de rakibi ama bir GS kadar zıt olamaz buda öyle Trabzonda rakibi ama bir Ordu kadar değil https://www.youtube.com/watch?v=FcslwhfMxW4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Rizeliyim ama bilmiyorum. Rizespor'la pek ilgilenmiyorum çünkü soruyı görünce merak edip girdim karadenizli52 arkadaş iyi açıklamış :)

0|1
    0|0
  • bende RİZE'liyim ama böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum hem seyirci yasağı olsa bile uygulanamıyor ki en son ne zamanlar maç yaptılar bilmiyorum bile benim onlara karşı bir kinim yok tanıdığım giresunluların da bana karşı yok ortada gözüken bir düşmanlık da yok seyirci yasağı falan da uygulanamadığına göre olsa ne olur olmasa ne olur :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...