Şampiyon Atletico Madrid oldu, ne düşünüyorsunuz?

Sonunda barca ve real dışında bir şampiyon geldi ne düşünüyorsunuz :):)

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• halbuki realim şampiyon olabilirdi. napalım seneye artık. şampiyonlar liginde atleticoyu devircez zaten galatasaray gibi bu sezon 2 tane kupamız olacak (süper kupa- + ziraat kupası ) .ama ardanın sevinmesine mutlu oldum tabi

0|1
    0|0
    • eğer real lider gitseydi barca maçı verecekti büyük ihtimal zaten
      realin bu sezon 2 kupa alma şansı var hem şampiyonlar ligi hemde uefa süper kupası
      atleticoyu bilmem yenebilirmi ama eğer kazanırsa sevilla yı rahat geçer

• ben atleticoyu yeneceğimizi düşünüyorum. zaten sevilla atleticoyu yenersek en kolay lokma olur.

• helal olsun da Arda'yı hakamin sakatlaması gerçekten komikti :)

0|1
    0|0
    • çok sinir oldum hem Arda hem Costa iki oyuncuda sakatlandı ya yoksa çok rahat alırlardı çok atak yaptı madrid ama ilerde top tutacak oyuncusu yoktu

• feneri tuttugum gizli birşey değil dünyanın hiçbiryerinde derbi kapsamndaki tanımlanan iki takımın bu düzeydeki bir maçtan sonra oluşacak huzursuzlugu sporun tabiyatı içinde normal görürüm bir real-barca ile barca-atletica aynı olmaz bu işleri biraz inglizler aşıyor gibi ama onlarda bile mcity-united burada fenere sataşmak doğru değil bjk 6s buna tepkisini gsterir neyse

• bırakın şu tartışmayı ya neyin derdindesiniz :D

• Olması gereken oldu.

0|1
    0|0
  • Aferin ona

0|1
    0|0
  • tebrik ediyoruz, ardayida pek sevmem ama nyse :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Öncelikle çok sevindim ne bir Messisi nede bir Ronaldosu yok ama takım oyunu ruhunu gösterdiler Barcelona Real gibi takımların olduğu ligde şampiyon olmak kolay değil iyi iş başardılar inş CL yide alırlar hakediyolar.

0|2
    0|0
    • çok büyük bir ruh var Arda oyundan çıkarken ağlıyordu nerdeyse

• kadro çok pahalı değil Diego Simeone çok iyi bir teknik adam bence bu senenin en iyi teknik direktörü o :D

• Katılıyorum sana.

• ardadan dolayı sevindim ayrıca barcadan pek haz etmem zaten :)

0|1
    0|0
    • ben barcayı severim ama gol atınca madrid bir goool diye bağırdım :D çok mutlu oldum :D

• Real Madrıd'im şampiyon olabilirdi ama olmadı her neyse kupa madrıde gelecek buda iyi haber tebrikler Atletico.

0|1
    0|0
  • belliydi aslinda bu sene birde sampiyonlar Ligini alirsa tadinda yenmez :D

0|1
    0|0
  • Onlar inanmıştı normal HELAL OLSUN

0|1
    0|0
  • Helal olsun.

0|1
    0|0
  • Çok iyi olmuş çokta güzel olmuş.

0|1
    0|0
  • valla hak ettiler şampiyon olmayı

0|1
    0|0
  • Abi ilahi adaletten başka bir şey değil.Zorunlu 3 değişiklik, barçanın tek kale oynaması gibi sebeplere rağmen sezon boyunca verdiği emeğin karşılığı aldı

0|1
    0|0
    • çok üzülürdüm kaybetmesine 2 haftadır kazanamıyordu kazansa 2 hafta önceden kutlayacaktı zaten şampiyonluğu

• Sonuna kadar hakettiler.. Filipe Luis 'in kupa töreninde Türkiye bayrağını sırtına takması gurur verici..

0|1
    0|0
  • Arda bizi gururlandırıyor :)

2. ise Beşiktaşın 3. olması sinir bozucu GS şikeci olduğu için.

ya neden hep gs şike yapıyor gs yi tutuyorlar şu an fener şampiyon olmasaydı bilerek gs yi yaptırcaklardı!!.

0|1
    0|1
    • ben pek türk takımları ile alakam yok her takım için şike olayları ortaya attılar o yüzden pek o olaylara girmek istemiyorum
      Arda için ise kendini türk takımlarından kurtardığı için çok seviniyorum
      Onur kıvrağında bir avrupa takımında kalecilik yapmasını hak ettiğini düşünüyorum :)

• Trabzonsporluyum,20 yaşındayım, daha şampiyonluk görmedim, üzülüyorum lan bazen, trabzonspor trabzon için "vatandan, dinden" sonra başta gelir öyle söyleyeyim, fenerin şikeyle averaj farkıyla kupamızı aldığı sene,200 bin nüfuslu trabzonun yarısı ağlamıştır öyle söyleyeyim.

Onur kıvrak, bonservis değeri 11 milyon dolara çıktı, türkiyenin bence en iyi kalecisi ve türk liginden daha iyi liglerde oynayabileceğini düşünüyorum, üstün refleksleri ve yakın mesafedeki yetenekleri sebebiyle ingiltere ligi ideal.

• Onur için ideal takım real madrid.

• aslan parçaları vol 2.

0|2
    0|0
  • :D vallaha :D helal lee :D iyi oldu :D

0|1
    0|0
  • emek ve azim

0|1
    0|0
  • kaç kaç bitti

0|1
    0|1
    • 8 final kaybetmek ne demek

• bizim türk takımları gs hariç bir kere finale çıkamazsan onlar 8 kere final kaybediyor yazık :D

• haketti takım oyunu ve hırsı kazandı !

0|1
    0|0
  • Çok erken 2 sakatlık olunca zor demiştim ama oldu. Çokta iyi oldu. Tebrikler Atl. Madrid. :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe, gerisi hikaye...

0|0
    0|2
Yükleniyor...