Galatasaray 2. golü attı Ş.ligine direk katılıyor Bjk lı dostlar üzülüyorlarmı?

Fenerlilerde üzülebilir.. pardon fikir beyan edebilir..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• GS için çok iyi oldu BJK maçındada hakeme anlam veremedim Rakibin penaltısını vermeyip bide üstüne uydurma penaltı verdi ama BJK yine kazanamadı bence bu sezon yinede iyi iş yaptılar 3. olucağını düşünüyodum sezon başında ölede oldu ;)

0|0
    0|1
    • Sezon boyunca ilk defa Beşiktaş lehine hatalı karar verdi hakemler Galatasaray'ın ikinci olması garanti diye özür niyetine yaptıler herhalde terbiyesizler :)

• o penaltı iyi ki gol olmadı

Kızlar Ne Diyor 2

• bize bu yonetımle bu kadroyla 3.lük bile diğer takımların ikramı :) sezen basında spor yorumcusu getirdik futbol direktörü diye sanki mourinho geldi :) kazandık mı butun tv kanallarında o var kaybettık mı Avrasya tunelınde bile gören yok.
    2 yıldır bir fernandes'i kovamadık bir de yalandan para ile haber yaptırıyoruz adam ıcın yok İngiltere'den istiyorlar ama biz vermiyormuşuz :) bır enayı kulüp bulamıyoruz kı satsak.

0|1
    0|0
  • galatasarayım tabi gidecek. insanlar tv başında otururken sahaalarına köpek getirmeye çalışırlarken biz şampiyonlar ligi müziği sölicez.4. dakikada verilmeyen penaltımızda vardı bu maç. bu da hakemlerin kimi n yanında durdularının en büüyük göstergesidir. ama türkiyeyi en iyi temsil eden gsdir. bunu sakın unutmayın. (bknz: arda turan )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sonuçta kazanan yine Türkiye oldu bugune kadar Avrupa'da en başarılı Türk takımı olan Galatasaray seneyede devler liginde ülkemizi gururlandırmaya devam edecek

1|1
    0|0
    • abartma haci en büyüğü fenerbahçe

Edit: Beşiktaşlıyım

• bir lig şampiyonu oldunuz diye en büyük fener mi. sayın bjk li arkadaş. bence sonradan takım değiştirenler buraya hiç uğramasınlar.bence yanlış yazmışsın türkiyeyi en çok rezil edenler arasında en büyük fenerdir.

• Tebrik ediyoruz. Stadımızın olmadığı, sakatlıklarla ve bariz hakem hatalarıyla boğuştuğumuz bu sene sezon boyunca iyi bir futbol oynayarak sezonu bitirdik. Herkes için hayırlısı olsun.

0|1
    0|1
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|1
  • inşallah teknik direktörünüzle anlaşmayı tazelersiniz :D

0|1
    0|1
  • FB gitmediği sürece önemi yok GS lıyım ama Keşke BJK gitseydi GS Fatih Terime yaptıklarından sonra...

0|0
    0|1
  • Üzüldük tabi.. Tebrikler Galatasaray.

0|1
    0|0
  • amacınız ne gardaş gidiyosanız gidiyosunuzdur hayırdır yani sıkıntı ne

0|1
    0|1
  • Aklınızdan çıkarmayın Türkiye'dir GALATASARAY.

1|2
    0|0
  • Hacı Ben Beşiktaşlıyım

Türkiyeninin En büyüğü Fenerbahçedir

Bu türkiyede En çok haksızlık yapılan takımlar belli fb ve bjk (FBJK)

yani 2. takımım olarak fenerliyim.

Galatasarayı bu ülkede çok övenler var ve hakemler bilerek istiyor gitmesini benden bu kadar.

0|0
    0|2
    • Hocam sen yıldırım Demirören olmayasın :)

• Galatasaray Avrupa da 3tane kupa kaldîrmış bir takım şu anda bana verdiğin cevapla kendini utanç verici bir duruma düşürmüş oldun

• Diyom ya yabancı olarak real madrid ve C.ronaldonun aşırı derecede fanatiğiyim

önceden fenerliydim ama arkadaş baskısı olarak beşiktaş oldum anladınmı.

• İlla bir fenerliden taş yiyeceksin tekme tokat dalacaklar sana linç edecekler bunu istiyorsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...