En etkili şekilde nasıl kalori yakılır?

Ben fazla ve kısa sürede kalori yakmak istiyorum arkadaşlar bildiğiniz video, egzersiz, taktikler varsa yazar mısınız?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• youtube da XHIT daily diye bir kanal var ben dns değiştirdiğim için açık mı şu an youtube bilmiyorum ama yazın 5 kilo verdim uzmanlar amatör değil kesinlikle gözat

0|0
    0|0
    • o kanalı az önce keşfettim gerçekten 8 dakikada 150 kalori yakma videosu flan var çok güzell :))) ve bence etkili de sen ne kadar sürede verdin 5 kiloyu?

• 1 ay ;) umarım sen de varirsin tatlım azmine bağlı hiçbir ücretde çıkmıyor cebinden :)) başlarda hafif başla ilk gün ertesi kasların çok yanıyor oturamıyacak derecede oluyorsun boynuna dikkat et yardım edebildiysem ne mutlu başarılarrr

• teşekkür ederim çok çok çokk :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor yaparak düzenli koşu ve beslenme seviyesini biraz düşürerek. Yanlış bir bilgi var oda birşeyden fazla yiyince zayıflanır falan diye düşünülüyor çok yanlış. Az yiyerekte dengeli beslenilebilir. İnternette söylenenler çok yanlış şeyler. Bir diyetisyene başvurmanızı öneririm.

0|0
    0|0
    • diyestisyenlik bir durumum pek yok aslında 3-4 kilo versem olur :)

• Tenis oynayabilirsin. Memnun kalacaksın.

1|0
    0|0
  • sesli cevap vereyimmi bu konu hakkında :D

0|0
    0|0
  • hit kardiyo yapacaksın

0|0
    0|0
  • En etkili yağ yakma yöntemi internal training'dir.

0|0
    0|0
  • youtube yaz çok güzel şeyler çıkar

0|0
    0|0
  • çak kibriti gitsin

0|0
    0|0
  • En iyisi yüzme bütün kasların calısır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiit cardio yaz youtube ye 10 dakikalık olanı aç 10 dakika olduğuna bakma yaktığın kalorinin haddi hesabı yokk

0|0
    0|0
Yükleniyor...