' Aykut Kocaman ' Kalmalı mı , gitmeli mi ? Neden ?

Bu adamın hatalarından bıktım. Bilerek mi yapıyor anlamıyorum. Göz göre göre hatalarının kurbanı oluyoruz. Galatasaraylıları tebrik etmek lazım ancak aykut kocamanın sayesinde daha da kolaylaştı şampiyonlukları. Sizce Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçemiz dün aksam şampiyon olsaydı bugun "KOCAMAN ADAM" diyecektik.. Ben yine diyorum Aykut Kocaman " KOCAMAN YÜREĞİ olan bir adamdır.. 3 Temmuzdan bu yana takımı ınanılmaz motive edip ayakta tutup şampiyonluk ıcın fınal oynama basamağına getıren adamdır.. Süreç içerisinde ağzını açıp çirkefleşmeyen yan yatıp çamura batmayan tek adamdır. Kendisiyle gurur duyuyorum ! Suçu yanlızca Aykut Kocamanda aramamamız lazım ;) Kalmalı ! Kalıcak ta... Bu takım 1 yıl boyunca bunca şeye maruz kalmısken ayakta kalabıldıyse play off denılen zamazingo da şampiyonluk fınalı oynayabıldıyse o futbolcuları ınandırabıldıyse ne mutlu bizlere ne mutlu Fenerbahçemize ki böyle bir teknık adamımız var. Kalmalı !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aykut kocaman i couldnt kocaman.

0|0
    0|1
  • hatasiz kul olmaz link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• taktiksel olarak hiç beğenmediğim bir hoca ama biraz faydası varki takımı ayakta tutabildi elinden çok oyuncu kaçırdı bu sene yinede soracak olursan ben zicoyu geri isterim ama gelmez ki avrupada aykut işlemez zannetmiyorum daha iyi bir adam gelirse çok iyi olur bu takım bu ligin en kaliteli takımı daha akıllı bir oyun bu takımı uçurur yalan yok inkar yok

0|0
    0|0
  • Galatasarayı tebrik etmeyi bırakın artık.. Yapmayın şunu kaldırmayın bir taraflarını hiç görmedim gs li birisinin bizi tebrik edip övdüğünü her şey bir yana, o taraftar tebriğide saygıyıda haketmiyor boşversene.

Aykut kocaman ise kalmalı, bana kalırsa başarılı birisi

Devam etmeliyiz , dün belki şampiyon olsak takım rayına oturdu yollar ayrılabilir diyebilirdim ama hayır..

Hoca hatalar yapmış olabilir ama bu zor zamanda tek başına koca dev oldu takıma sahip çıktı , sırtladı..

Burada belki Aykut Hocayı en çok eleştirenlerden biriyim ama bu sefer farklı onur mücadelesi bu ..

Kesinlikle devam edilmeli..

0|0
    0|0
  • bu adam hangi takımı çalıştırdıysa ligden düştü :D

0|0
    0|0
  • bı gs lı olarak kalmasını ıstıyorum bıze faydası cok

0|0
    2|2
  • Sağolasın bizde swizi tebrik ediyoruz ama daha düne kadar adam iyi yönetiyor diyonuz buyaptıgınız ayıp .

0|0
    0|0
    • Soruyu soran benim farkındaysan?

• Sen öyle dersin ben başka derim. Yinede tebrikler.

• Hakeden alnının akıyla Şampiyon oldu .

• Eğer aykut hoca gs ile 2-2 biten karşılaşmada taktiksel hatalar yapmasaydı oyuncu değişikliğinde saçmalamasaydı şu anda fenerbahçe şampiyondu.

Bence gönderilmeli.

0|0
    0|0
  • aykut gibi hoca mı var.yaşanan bu kadar olayın içinde son derece başarılı olmuştur

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak kalmasını istiyorum bence gayet iyi bir teknik adam

1|0
    0|0
  • o parayı haketmiyor...

0|0
    0|1
Yükleniyor...