Sizce kadıköy fethedilmiş midir artık?

Bir galatasaraylı olarak ,kupayı kadıköyde öyle veya böyle kaldırılması ikinci ulubatlı souness zaferidir...

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bir şampiyonluk..elbette çok sevineceksiniz hakkınızdır.ancak boş anlamlar yüklemeye devam ettiğiniz sürece galatasaray yerinde saymaya mahkum.

üstüne koyarak avrupada önemli işler nasıl başarılır buna kafa yormak daha gerçekçi olur.

Nasıl ki 100. yılınızda Fenerbahçenin şampiyon olması ilerki dönemlerde fenere hiç bir artı kazandıramadıysa bu durum da farklı değil..

0|3
    0|0
    • hangi bahane avutur bilmem.. hangı günahın bedeli buu... sarkıyı sana gelsın..

• kutlamaları ızlıyorum neyse ney.. darısı basınıza..

• izle tabi hakkındır.inş. gelecek sezon sonu kutlama izleyen ben olurum.

Kızlar Ne Diyor 8

• Değildir. Ortada yenebildiğiniz bileğini bükebildiğiniz bir Fenerbahçe yok.

Ayrıca orada kupa alma şeklinize ben bile hüzünlendim. İnsanlık adına gerisini yazmayayım bari..

1|0
    1|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak olay çıkaran holiganları şiddetle kınıyorumm ! Hani takım şampiyon olursa olsun Şükrü Saraçoğlu'unda şampiyonluk kupası barış içinde kaldırılmalıydı... Fenerbahçe'nin futbolcuları nasıl rakiplerini tebrik etiyseler, taraftarlarda alkışlamalıydı...

Böyle holiganlar yüzünden Fenerbahçenin tüm taraftarları da böyle gösteriliyor, lütfen kurunun yanında yaşı da yakmayın... Maalesef her takımda var böyle holiganlar :(((

0|2
    0|0
  • fenerliler, arena da kupa kaldırıncaya dek ezeli rekabet bitmiştirr :)))))))

0|1
    0|0
  • Kupamızı vermek istemediler ama biz söke söke almasını bildik

0|1
    0|0
  • Hazmedebilirler umarım, sahalarında kükredik, hala yok yatarak yok bakarak, avutsunlar kendilerini.ŞAMPİYON CİMBOMBOM <3333

0|0
    0|0
  • hec kimse kadiköy fet edemez. Fenerbahce <3

1|0
    1|1
  • kaıdnköy ...

0|0
    0|0
  • kadıköyü aldık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kupa Kadıköyde tıpış tıpış sahanın çimlerine, ayağımıza kadar geldi...büyütülecek bişey yok, olması gerekendi.:D Gerekirse Amerikan Başkanı dahil herkes devreye girecekti...ONlar biliyor, siz de Kralınızı bilin.:D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi sahasında yenseniz feth edilmiştir dicem. Nede olsa yenilmemezlik serisi var. Ama sahasında şampiyonluğu ilan edip kaldırmanız da sizin için bi fetih sayılabiliyorsa ; tebrikler..

1|1
    0|1
  • Bir ömür unutamazlar bu acıyı.

0|3
    0|1
  • fenerbahçenin bir kadıköyü vardı o da artık yok

1|0
    0|0
  • ortami germeye gerek yok! hakli sevincimizi yasayalim...

1|3
    0|0
  • Önden girdik arkadan çıktık valla anlımızın akıyla

0|1
    0|0
  • hemde yüzyılın kapağı oldu :))

0|1
    0|2
  • bırak 12 yılı 20 yıla bedel maç çıkartttık bize kupa lazım kupa yemişim fener galibiyetini umrumdamı ? fener Galatasarayımı yener sevinir biz KADIKOYDE KUPAMIZI ALIRIZ fenerliler ağlar fark burada :))) ve açık açık söylemek gerekirse ikinci SOUNESS darbesi diye buna denirr :=)))

0|0
    0|0
  • ne diyosun? :)

bi bayrağı dikmediğimiz kaldı diyecektim ama o ön hazırlığı çoktan yaptık :)

link

0|0
    2|1
  • feneri yenemediniz.yenemediğiniz eli öpün.

0|0
    0|0
  • bitti o mesele...misafir varken ev sahibi gider mi ayıp ya daha kupa kaldıracaktık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...