Videoda 8 dakikada 150 kalori yaktığı yazıyor ama..?

https://www.youtube.com/watch?v=RjfGL2bLaaE bunların 8 dakikada 150 kalori yakması mümkün mü?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar kolay değil fakat bacak kaslarını çalıştırdığı için o değerlere yaklaşıyor olabilme ihtimali var. Nabızı da sürekli yüksekte tutuyor fakat herkesin kalbi ve nefes gücü yetmeyebilir. Bu biraz ileri seviye gibi geldi bana sürekli yüksek tempoda çünkü. Bir de şu var ki vücut spora başladığın an yağ yakmaz, ilk 15 dakika kaslardaki glikozları ve karaciğerdeki glikojenleri kullanır. Eğer kalp ritmini yüksek seviyede tutmaya başlarsan 15 ile 60 dakika arası yağ yakımı en üst düzeyde olur. Bu nedenle bu kişi spora o an başladıysa yani kalp ritmini o an yükseltmeye başladıysa glikozdan başka bir şey yakmadı.

0|0
    0|0
    • evet ben de duymuştum hemen yağ yakımı olmadığını. 1 yıldır spor yapıyorum zaten bu bana o kadar zor gelmediği gibi 2 gündür yediklerimi biraz fazla kaçırdığım için bugün bunu 3 kere üst üste yaptım.. yani glikoz mu yaktım ben sadece?

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• mumkum yaptıgı hareketlerle :) ama nefes alıp verişlerini kontrol etmeden yaparsan 8 dkıka surdurmen zor olur...nabzın yukarlarda ve vucut sıcaklıgın arttıkca kalori yakımı dahada hızlanır..

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bilemezsin

0|0
    0|0
  • Onlar bunu yapmadan önce spora destek ilaçlar alıyorlar

0|0
    0|0
    • ee yani?

• onlara yakar sen yakamazsın bunlar buna başlamadan önce protein tozu falan alıyorlar kalori yakıcı onaları sağlarsan yakarsın ama aslında almadanda yakarsın denemeklazım

• 8 DAKİKA 150 KALORİ niye şaşırdınki bu kadar koşu bandında bile bu değerden fazlasını yakalarsın

0|0
    0|0
  • Kalori kaybetmek istiyosan ders yap bulmaca çöz.. Beyni yor sadece :)

0|0
    0|0
    • Bu konuda haklı olabilirsin. Örneğin, ben hiç kilolu bir mühendis görmedim. 24 saat masabaşında çalışmalarına rağmen :)

• Evet, hersey beyinde bitiyo zaten :) !

Kızlar Ne Diyor 1

• zıplamak çok kalori yaktırır burada kol ve bacaklarınıda sıkça hareket ettirmiş yani mümkündür :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...