Steroid hakkında bir sorum olacak?

Merhaba. 20 yaşındayım boyum 1.75 kilom 70 . 1 aydır evde düzenli spor yapıyorum agır bir bicimde. kütlede artış oldu ama ben hafif bir kür uygulamak istiyorum. 8 haftalık sustanon (250) primobolan giricem. önerileriniz nelerdir? bu ilaclar eczanede recetesiz verilyor fakat doktor kontrolunde yapmak istiyorum hangi doktora cıkarsam yardımcı olur?
(boş muhabbet yapmayın yok kısır olursun falan filan )

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 aylık sporcu ve steroid! Sen normal şekilde devam et başlarda vücudun zaten hızlı gelişir belki 3-4 aydan sonra protein tozuna başlarsın ama o da çok gerekli değil.Günlük kilonun 2 katı kadar yani 70*2=140 gram protein almaya bak günlük arkadaşın dediği gibi bodyforumtr yardımcı olur eğer okur ve araştırırsan anladığım kadarıyla çok fazla araştırma yapmamışsın ilk önce çok iyi oku tüm yazıları bu sayede çok bilinçli bir şekilde sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilirsin.Allah kolaylık versin.

0|1
    0|0
    • öncelikle yorumun için sağol.supplement kullanmıyourm ama her gün tavuk gögsü süt lif kaynagı olan besinler tüketiyorum.Ben yararlı olcagını dusunuyorum. Bunyem dayanıklı gerekli karaciger testi falan yaptıkta küre girmem saçmamı olur?

• Sağolasın kardeşim. Zaten Sporun amacı spor yapmak saglıklı olmak. sanki yarışmaya katılcam :) yararlı yorum için tesekkürler :)

• Estağfurullah yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim çevrede bikaç kullanan var menmunlar ancak yaş olarak daha büyük olan kişiler var yıllar önce kullanan keşke elim kırılsada kullanamasaydım yıllardan beri hastaneden çıkamıyorum diyolar adamların hastanede gitmediği bölüm yok

0|1
    0|0
  • Vücudunu tehlikeye atmak istiyorsan kullan. Sonuçlarına katlanmak zorundasın.

0|1
    0|0
  • 2 sene spor geçmişinin olması lazım kur yapman için en az diye biliyorum
    bu Forum daha çok yardımcı olur http://www.bodyforumtr.com/

0|0
    0|0
  • 1 sene daha bekle ve en az 2 3 sene steroıd kullanamdan spor yap düzenli ondan sonra kure gır kafana gore kullanma cok zararını gorursun

0|0
    0|0
  • Steroid kullandıktan sonra sürekli kelime-i şehadet getir. Muhtemeldir ölüp gitmen !

0|0
    0|0
  • Ananolic streoid kullan

0|0
    0|0
  • Girme o islere.. Sana doktor tavsiyesi..

0|0
    0|0
    • hahaha iyi olcak hastanın doktor ayagına gelirmiş :) hocam bişi sorucam bole bir kür icin hangi doktora danışmalıyım?

• tabiki danışmalısın.. o dediğin şey çocuk oyuncağı değil.. adrenal yetmezlik yapar..öldürür bile..kontrol kullanılıp kontrolsüz bırakılacak şeyler değil onlar..

Yükleniyor...