Revoflexxtreme kullananlar var mı?

daha yeni aldım.3 gündür kullanıyorum.siz kullanıyorsanız nasıl bir alet? işe yarıyor mu? günde ne kadar yapıyorsunuz ve ne kadar sürede forma girebilirsin?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Bu tarz ürünlerin kayda değer bir faydası olmaz. İyi bir program hazırlanırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır.
    Bunların en önemlisi, hatta temel olanı, vücudunuzu kontrollü olarak limitlerine kadar zorlamaktır ki beynimiz, "Şu anki halimle bu işin üstesinden gelemiyorum bu yüklemeye uyum sağlamam gerekli" diye düşünüp vücudu yeniden yapılandırma ihtiyacı hissetsin. Yoksa "var olan halimle bu işi yapabiliyorum" derse kendisini değiştirme ihtiyacı hissetmez. Ek olarak buna uygun bir beslenme ptrogramı da en az antrenman kadar gereklidir.
    Yani, sadece 5 dkda , acı hissetmeden, güle oynaya, sevgi çemberi yaparak vb. falan hepsi yalan ve bilimsel açıdan YANLIŞ!!! Ben 12 senedir antrenman yapıyorum ve resmimdeki halime yeni gelebildim. (tabi genetik faktörlerin ve steroid almamış olmanın da etkisi var)
    Hem bu tür şeyler gerçekten işe yarıyor olsalar tüm dünyadaki spor salonları iflas etmiş olurdu.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla çok yararlıda lastiği çabuk kopuyor bir aldım 3 gün kullandım koptu. Sonra kopmayan lastiği var ondan al dediler onuda 5 gün kullandım. Ya ben hayvanım ya bu alet çok dayanıklı değil

0|0
    0|0
  • Ne kadar para verdin ona?

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum : )
    devam et işe yarar belki pek sanmıyorum ama boş durmaktan iyidir yinede

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum ama ısınmak icin. cok güzel ısınma hareketleri yapılıyor gerçekten n11 den aldım 35 liraya bana faydası oluyor yanınada dambıll aldım. yeme icmeye dikkat et egzersiz yap güzel bir vücüd yaparsın

0|0
    0|0
  • Kullanmadım bilmiyorum ancak bir tehlikeli yönünü biliyorum çok zorlayınca ya da bir süre kullanım yaptıktan sonra zorlamasanda lastikleri kopuyormuş bir arkadaşım yaralanmıştı sorunu görünce uyarmak istedim dikkat et

0|0
    0|0
  • işe yarar yaramaz mı cok ıyı kas yaparsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...