kilo almak istiyorum arkadaslar?

kilo almak istiyorum belim cok ince yakisiyor da ama belimin inceligini koruyarak nasil kilo ala bilirim? :)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Merhaba
    Sitede benzer cevaplar yazmıştım. Ektomorf bümyeli olma ihtimaliniz var.
    Kalıcı ve sağlıklı kilo almaktan kasıt her zaman kaslanmak olmalıdır (korkmayın erkek gibi olmazsınız) Bunun yolu ise, iyi tasarlanmış bir beslenme + antrenman programı kombinasyonudur.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|1
  • Uyumadan önce tıkabasa yemek ye.

1|0
    0|1
  • belin ince kızım daha ne istiyorsun :D millet beli inceltmek için ne çileler cekiyor haberin varmı...

1|0
    0|1
    • ama kilo lazim alooo :D

• belin incelini koruyarak kilo almak zorrr spor yaparak koruyabilirsin ancak...kilo aldırması için makarna pilav gibi karbonhidrat yuklu seyler yemelisin...abur cubur yeme sakın...kilo alırken de belini ince tutmak icinde belindeki yagları yakıcan mekik cekicen alt ust on yan arka mekik cekiceksin...unutma kadınlar asagıdan kilo almaya baslarlar yanı kalcadan...egerki cok yiyemıyorum diyorsan karbonhidrat tozları var kilo aldırıcılar doktorlar bile oneriyor bir diyetisyene giderek konusabilirsin.. :)

• bana eksi veren odun kimse belli yaldır yaldır karılardan hoslanıyor sanırım yataga ikinci bir doşek atıcak heralde..

• spor yaparak ve ona göre beslenerek kadınsı hatlarını koruyabilirsin, diğer türlü göbek çıkar bel yağlanır yuvarlanıp gidersin

2|0
    0|1
  • kahvaltını sağlam yap ara öğünlerini de dolu dolu ye kuruyemiş pekmez makarna ve pilav tüket kilo almak basit (: gece kendine tost yap ye dondurma ye tatlı ye.. ye babam ye :)

1|0
    0|1
    • tesekkur ederim :)

• hahaha gece gece gulmekten olucem ya :D neyse ya mucizeyi yerim ozaman :D ahaha

• :) gerçekten mucize.. ye :) hadi başarılar bakalım

• Squat yap kalçan sıkılaşıp kalksın. Mekik yap karnın sıkılaşsın. Belin inceyse zaten harika :)

1|0
    0|1
  • protein ve vitamini yüksek yiyecekler yersen sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsin.

2|0
    0|1
  • spor yaparak ve düzenli beslenerek

1|0
    0|1
  • spor yapcan yoksa direk gobege gider

1|0
    0|1
  • balık yagı al her sabah suyun icine bidamla at ic bir hafta sonra baslarsın almaya

1|0
    0|1
    • yok ya almiyim ben tesekkur yinede

• ya vallahi dıyorum satılıyor cok ta kolay kılo aldırıyor gıdın sorun doktora

• alma gayet güzelsin

1|0
    0|1
  • spor yap
    karbonhidrat protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|1
    • zaten oyle

• metabolizman hızlı çalışıyordur yaşın ilerledikçe yavaşlayacak akıllı telefonun varsa Fatsecret uygulamasını yükle basit onunla kalori takibi yapabilrisn sık sık 3 ana 3 ara öğün yemen lazım uğraşırsan alırsın kilo

• tesekkur ederim :)

• bana takıl haftada en aşağı 5 kilo alırsın :D

0|0
    0|1
    • nasil? :)

• tesekkur ederim :D

• rica ederim :)

• Alma bence
    Zayıf kizlar kucakta daha güzel oluyor:p

1|0
    2|2
    • sapik!

• istemez sagol :)

• Ama ben mini etekli iplik Tangali ve ince belli haline offff oldum :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...