Nedir bu erkek dedigin gobekli olur mantigi?

Selamlar herkese. Simdi ben 1.80 yani orta boylarda orta seviye belki bir tik ustu kas calismis (hani su abarti olmayan dediginiz) birisiyim. Ama etrafimda ki insanlar ozellikle cinsiyeti kiz olanlar erkek dedigin gobwkli olur hafif diyorlar sonra gidiyorlar biscolata erkeklerine hasta oluyorlar. Sevgili dişi arkadaslar bunun mantigi nedir? Yanlis anlasilmasin asla kendimi ovmek icin konsmuyorum bunlari sadece madem oyle ben artik yumurta yemekten falan cidden biktim yani bazi sevdigim seyleri sirf fizik yuzunden az yiyorum canim daha cok istiyor ama irade gosteriyorum ve yemiyorum. Hayir madem beğenilmiyor erkekte kas soyleyin valla bende rahat edeyim. Kendimi donutlara vurmak istiyorum. :D Son olarakra erkek arkadaslar sizinde cevrenizde boyle yorum yapanlar var mi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ayva göbek olm o dedikleri :D yaglı kocaman göbek degil :D erkekler bu sozu avutmak için kulanıyor ve kızların harbi yaglı göbegi sevdigini sanıyor...

link veremiyorum google a ayva göbek resimleri yaz görsellere gir 3.cü sıranın en sagındaki siyah beyaz bir resim var pantolunun on dugmesi acık olan he işte ayva göbek odur ve kadınların bahsettigi budur...

yinede kişiden kişiye göre degişir bu durum o yuzden zevkler renkler tartısılmaz...kimi sever özelini kimi sever güzelini :D

0|0
    0|0
    • Ayva gobekten bahsettiklerini biliyorum ya. :D heralde o yağlı gobek olacak degil ben sadece hani kendimi kasmadan o gobegi edinebilirim eger o daha iyi olacaksa boyle yormyayim kendimi diyorum. :D Gerci bende kizlarda ayva gobegi cok severim ama neyse konumuz bu değil. :D

• Aynen zaten ben kendime bu sekilde alistim boyle devam edeyim ama her gun 4-5 yumurta yemekten cidden gına geldi :D Onu 2 3 e indirip açığı baska bir sekilde kapatmayi düşünüyorum.

• banada gına geldi ama napalım guzel şeyler çile çekmeden ugrasmadan olmuyor :D göbek konusunu salla hadi gittim ben eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Göbekli erkeğin neresi iyi ki? Göbeksiz erkek tercih ederim.

0|0
    0|0
  • O göbekli olur lafı tamamen kalıplaşmış bir ironidir göbekli olunca Türk oluyo kaslı olunca gavur sanki :D başkalarının düşüncelerini takma bide kız dediğin balık etli olur diyip Victoria secret a tapıyorlar

0|0
    0|0
  • Kas güzeldır ama bana gore olmasa da olur ama gobekte olmasın-

0|0
    0|0
    • hatta kas olsun ya ama senınkı gıbı bıscolatadakı gıbı sevmıyorum

• Asla öyle yapmam zaten. :D Neyse beğenilir beğenilmez bilemicem de ben kendime böyle alıştım bundan farklı da olamam artık fiziksel olarak. :D

• Ya bana öyle çok abartılı geliyor biscolatadaki gibi murat bozdaki gibi falan ben böyle baklavası olacak ama çokta kaslı olmayacak öyle seviyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• valla kızlar için kütle kazanıyorsan bence gerek yok evlenince olayın bitecek o yaptığın kaslarda sönecek : )

0|0
    0|0
  • Göbekli zengin gösterir mantığı var onlarda, yani aslında hoşlandıkları göbek değil, cüzdanın.

0|0
    0|0
  • Kimi erkek dediğin göbekli olur der kimi erkek dediğin kaslı olur der. Vücudunun güzel olmasını istiyorsan ideal kiloda olman yeterlidir. Fazlalık yağ varsa sporla yakabilirsin. Gerisi fasa fiso.

0|0
    0|0
    • Bana da sirf zayif vücud cok bos gorunuyormus gibi geliyor iste. :D

Yükleniyor...