Futbolu bu kadar sahiplenenlere

babamın sözüne katılıyor musnuz? 'oğlum babanız mı oynuyor orada'':)))))))))))))

Güncellemeler:
İspanya’yı 1935-1975 yıllarında tam 40 yıl yönetmiş olan General Franco; “bu kadar uzun yıllar iktidarda nasıl kaldın?” diyenlere bu işin sırrını şöyle açıklamıştı: “Üç F sayesinde; halkı üç F ile meşgul ettim…” Üç F dediği şeyler: Futbol, Fiesta (eğlence), Femenino (kadın)...meşhur bir olaydır. bilmeyenlere burdan tekrar edeyim.Aslında şöyle küçük bir değerlendirme yaparsak insanların ekmek bulmak için kuyruğa girdiği tüm ülkelerde aynı oranda maçlara bilet kuyruğuda vardır.
yada aynı oranda siyasi karmaşa içerisinde olan birçok ülkede yine futbol hep baştacı edilmiştir..ettirilmiştir. 2000 li yılların başında ekonomik kriz geçiren arjantin sokak sokak yağmalanıyordu.ama o dönemde aynı zmanda arjantin futboda dünya çapında önde gelen ülkelerden biriydi.yine bugun amerikaya baktığımızda futbolda adı fırında fırıncı çırağının karizması neyse onunda karizması o kadardır.aslında çokta fazla ileriye gitmeye gerek. bügün politik, toplumsal ve ekonomik problemlerden
altına kaçıra kaçıra altını bağlayacak kağıt kalmadı ama insanlarımız ne kadar mutlu değil mi? size alamut kalesınden kısa bir şey anlatayım. kalesine gelen selçuklu elçilerine gücünü göstermek için fedailerden birisine kalenin tepesine çıkıp atlamalarını emreder.diğerine kendisini bıçakla öldürmesini. fedailer bunu büyük bir hayecanla yaparlar. öldüklerinde yüzlerinden sadece tebessüm büyük bir mutluluk izi vardır.neden mi? çünkü onlara cenneti vadetmiştir...burası çok önemli

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol yasaklanmalı.

1|0
    0|0
    • 'İçi hava, dışı deri; arkasından koşar yirmi iki serseri' atalarımızın sözlerine sağlık:)

• arabası olmazken onların araba kolleksiyonu yapıp içini mankenlerle doldurmaları için.sen yarın karnını ne ile doyuracağını bilmezken onlar yedi cedlerin doyuracak buğday ambarları yaptılar..hiç düşündün mü?

• Teşekkürler.. Ağzına sağlık.

Kızlar Ne Diyor 8

• Babamın oynamasına gerke yok :)

0|0
    0|0
  • :D Benim annemde diyoki;

Parayı onlar kazanıyo sizin cebinize giriyo sankii. Bu kadar sahiplenecek nne var kızım :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi demiş sanki onlar kazanınca sizin hesabınıza para aktarılıyor pehh -_-

0|0
    0|0
    • iki kişi arasında geçen muhabbet:)) 'abı bızım başkanda bok gibi para var. istese sizin takımıda alır:)) sanki başkan babasıymış gibi konuşuyor dingil:) hakketen babama daha çok hakveriyorum şimdi:)

• bencede bide üstüne gidip takımların orjinal formalarını alıyorlar maç biletlerini alıyolar para kazanmayı geçtim para kaybediyorlar:)

• katılıyorum valla helal olsun amcaya iyi söylemiş:D

0|0
    0|0
  • Doğru demiş helal olsun:))

0|0
    0|0
  • Babamız gibi ''Gerçek'' adamlar oynuyor.

0|0
    0|0
    • asgari ücretin 700 gibi açlık değil insanları ölüm sınırında yaşatan bir meblanın olduğu çoğu insanın hayvan gibi çalışmasına rağmen bunu bile alamadığı bir taransferden milyon dolarlar kazanan bu insanlar bu sektördeki herkes siyasetçilerimz gibi vampirlere benziyor benim gözümde. insanların kanını emerek yaşıyorlar bunlar.

• başarı spor ...

0|0
    0|0
  • sahiplenenler ... ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• basarım parayı city'e hep onlar kazanır hem ben

0|0
    0|0
  • bizim pedern demsne gerek yok çünkü aynı tutkuyla bağlıyız !

0|0
    0|0
  • ruhumuz oynuyor!

0|0
    0|0
  • Futbol bir tutku FENERBAHÇE bir aşktır <3

1|0
    0|0
    • bu nasıl aşk ya.hesabı hep ben ödüyorum:))))

• Bu aşk başka aşklara benzemez uğruna can bile verilir hesap ödemek bunun yanında bir hiç :)

• doğru

0|0
    0|0
  • he bb

0|0
    0|0
  • 12.kişi ;)

0|0
    0|0
    • hangimiz 12.yiz ya:) mavi boncuk meselesini hatırlattı bana hoca:)

• haa..olayın mavi boncuk olduğunu kabul ediyorsak bu durumda hoca bizi götürüyor

• evet lacıvert mavinin bir tonu olduğunu düşünecek olursak sarı da boncuktur lacıvert' te...

Yükleniyor...