Kapat

Passolig Kart basvurusu yapan var mı avantajları neler?

Bugün Passolig Kredi Kartı başvurusu yaptım önümüzdeki sezon için Banka kartı ve Kredi kartı olarak iki çeşidi vardı kredi kartı olanı seçtim avantajları var mı kartını teslim alan var mı içimizde bilgilendirme yaparsanız sevinirim teşekkürler :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en büyük avantajı saatlerce bilet kuyruğu beklemek durumunda kalmayacak olmamız.. Passolig alacaklar kulüplerini takip etsin belli bir miktarda store'den alışveriş yapanlara passolig hediye gibi etkinlik yapıyorlar Beşiktaş bu uygulamayı yaptı diğer takımlarda da olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• almadım.çArşı passolige karşı

0|0
    0|0
    • e nasıl giriceksin maçlara peki :) Bak bugün 19.00'a kadar alırsa kart ücreti ödemiyor Beşiktaşlılar :)

• önümüzdeki sezon için çıkar yolunu buluruz sen merak etme :)

• Kredi kartlı için başvuru yapacağım daha zaman çok.

0|0
    0|0
  • haberim yok

0|0
    0|0
  • vala hiç okumadım ben de almak zorundayım Galatasaray kombinesi alcam haziranda.

0|0
    0|0
    • Kombine için de passolig kartı gerekiyor mu ki

• Galatasaraylıyım bu uygulamaya gecildikten sonra 2 kez kuzenimin kombinesiyle Gs maçına 1 kez de arkadasımın kombinesiyle Beşiktaş maçına girdim kart falan istemediler

• bana mail geliyo daha önceden kombinem oldupu için. kombineyi alıcam passolig de almam gerekiyor kombineyi passolige yükliycekler onu biliyorum

• Sana aşığım

0|0
    0|0
  • Bende yeni stadtan kombine almak istiyodum. Onun içinde lazımmı bu pasolig?

0|0
    0|0
    • Lazımmış altta bir arkadaş öyle demiş :)

• Özledim valla o stadın inim inim inlediğini duymayı. Özledim fener maçlarında "burası Beşiktaş alayına gider" demeyi. Gücüne güç katmaya geldik demeyi özledim. Maçtan önce kazanda toplanıp stada yüremeyi özledim. Özledim de ne özledim beşiktaşımı yapsalarda stadımızı dönsek evimize.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• o ne ki :|

0|0
    0|0
    • Futbol maçlarında uygulanan e-bilet sistemi diyelim kısaca kağıt biletler tarih oldu artık İstanbul Kart gibi bu Passolig Kartını yükletiyorsun

• kartların gecerliliği bir sezon zaten bir sezonluk ücreti de 25 tl

• peki. teşekkür ederim bilgi için. biraz daha araştırıcam aklıma yatarsa alcam. :)

Yükleniyor...