Bir kızın bir erkeğe nasıl güvenir?

bir kızın bir erkeğe yani onun duygularının saflığına ve samimiyetine güvenmesi için erkeğin neler yapması gerek? bir kız güvenilir erkeği nasıl anlar?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• insanlar konuşarak anlaşır. erkek aklından geçenleri dürüstce kıza anlatacak rol model olmadan doğal davranacak. yerinde ve zamanında konuşacak. kızın aşkından çekim gücüne yenik düşmeyecek kız onun kendisinden faydalanmaya çalıştığını düşünüp uzaklaşır erkekten. birden bire canım cicim olmayacak kız ne yaparsa yapsın sonsuz sabırlı ya da kaba olmayacak tepkisini uygun bir dille sakince belirtecek. ilişkinin ilk dönemlerinde art niyet gütmeksizin dahi olsa hadi bize gidelim muhabbeti yapmayacak. ve her zaman sevdiği kızın yanındayken kendi ailesinden bir kadını anımsayarak kıza saygı duyup sonra aşık olacak. ailesinden bir bayanın yaşamasına tahammül edemeyeceğini ona asla yaşatmayacak özetle.

0|0
    0|0
    • çok güzel bi cevap, teşekkür ederim

• bir erkeğin güvenimi kazana bilme şeklini yazıya döktüm. rica ederim bu güzel soru için ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Söyledikleriyle yaptıkları uyuşuyorsa,kimsenin yüzüne gülüp arkasından atıp tutumuyorsa,gözleri bir bana bakıyorsa,ben konuşurken gerçekten dinliyorsa o adama güvenirim.

0|1
    0|0
  • çıkalı 3-4 ay olmuşsa ve hala anormal konulara girmemişse güvenirim.

0|1
    0|0
  • Söylediklerinin arkasında duruyorsa, bir öyle bir böyle değilse - kıvırmıyorsa, benden gizlisi saklısı yoksa vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...