Dün şampiyonluk konvoyunda arabanın sunroofundan gökyüzünü kucaklarken sesim kısılmış önerisi olan ?

Neden hep tarih yazıyoruz ? Neden rekorlar takımı deniyor Galatasaray'a, kısaca neden bu kadar başarılıyız ?

Yanlış kategori mi acaba sağlık kategorisine mi sorsaydım, ses bir yana bu kapaklık olay akıllara zarar, bu arada Kadıköy'den 12 Mayıs gecesi akan sular tüm barajlarımızı doldurmuş...

Güncellemeler:
Başarılarımızdan bahsedip de polemik yaratmak istemiyorum. Bilge ''google'' kaynak gösterebilir. ''Galatasaray Tarihi'' 4+4+4 yeni eğitim sisteminde seçmeli ders olacakmış zaten

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray mı başarılı? Unutmayalım ki geçen sezon 8.olan takım Galatasaray'dı. Ve unutmayalım ki Fenerbahçe daha başarılır neden mi? 3 Temmuz'dan beri yılmadığı için. Fenerbahçe'nin yaşadıklarını başka bir takım yaşasaydı afedersiniz bırak şampiyonluk maçına çıkmayı süper ligde zor dururdu.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolu çok fazla abartıyorsunuz gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • 4+5+3 olsa...

0|0
    0|0
  • 4+4+4 evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• galatasaray türkiyenin en iyi futbol takımı ama bugun galatasarayın kadro değerine baktığımızda avrupadaki bir çok takımdan daha pahalı ama daha başarısız. örn : shalke 04, werder bremen, basel, s.lizbon, benfica, zenit... daha bu liste uzar gider,

0|0
    0|0
  • Güncellemen tamamen saçma. Ben Fenerbahçeliyim fakat şunu söyleyeyim ki Türk takımları başarısız her halikarda hiçbiri o düzeye ulaşamamış.

0|0
    0|1
  • bir soruya bak bir güncellemeye bak.ne alaka

0|0
    0|0
  • Sesim kısıldı tavsiye alıcam desen yeterli başarıdan bahsetmişsin bizene ? Saçma sapan çocukca şeylere gerek yok. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...