Vücudumdaki değişim ne zaman belli olur?

Spor yaparken vücudumuzdaki değişimi tam anlamıyla görebilmek için ne kadar zaman gerekir? özellikle kalça sıkılaştırma ve karın kası konusunda?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• iyide bu senin ne kadar çalıştığına bağlı mesela günde 1 saat gerçekten yoğun spor yapıyorsan ve yediğine içtiğine dikkat ediyorsan 1 aya kalmaz gözle görülür değişim.

0|0
    0|0
    • bana kalsa daha fazla çalışıcam da 2 günde bir olması gerekiyormuş her gün sakıncalı dedi bir eğitmen

• yeni başladıysan 2 günde bir yeterlidir ama sen yinede spora başladıktan 2 hafta sonrasından itibaren boş günlerinde biraz çalışabilirsin. Mesela spra gitmediğin günlerde yürüyüş yap veya koşu iip atla olmadı aynı hareketleri yap ama kısa kısa

Erkekler Ne Diyor 7

• yapacagın spora ve sahıp oldugun vucuda gore degısır bu, ıstedıgınız sey için bol bol yüzmenizi tavsiye derim..

0|0
    0|0
  • Karın kaslarının belirmesini istiyorsan yağ oranı aşa çekmen sağlam diyet yapman lazım kalça içinde sıkılaşmayı iki haftada hissedersin Squat tarzı hareketlerle

0|0
    0|0
  • yaptığın haraketlere ve yemene içmene bağlı

0|0
    0|0
  • kızlara aşırı kas yakışmıyor

0|0
    0|0
    • çok değil ama özellikle karnın üst kısmında yani mide bölgesindeki kaslar çok hoş duruyor bence :)

• kızlarda baklava durması itici bence de ama hafif kas güzel oluyor. erkeklerde de tabi seksi duruyor :)

• göbek kasım var benim de :D

• en az bir ay

0|0
    0|0
  • 2ay falan

0|0
    0|0
  • bir ay içinde fark eder senin fiziğin nasıl?

0|0
    0|0
    • biraz göbek ve bel kalınlığı var yan taraflarda. ve düşük kalçalar :/ sıkı spor yapıyorum ama 5-6 ay beklemem gerektiğini düşünüyorum. önce karnın düzleşmesi lazım, kas sonraki iş :))

• boy 159, kilo 50

• Iyiymiş spor yaparak fiziğin daha da güzel ve seksi olacaktır

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 bucuk aydir ugrasiyorum bende (haftada 3 defa, 1 er saat) ve daha yeni yeni degisiklik görmeye basladim.. sabir lazim :)

0|0
    0|0
    • sizin kilo vermek için mi yoksa vücut şekillendirme mi? benm kilo problemim yok fazla , sıkılaşmam lazım

• olsun ya değişim olsun da acelem yok :) yeter ki sonu güzel olsun :)) 25 yaşıma kadar sınır koydum kendime , henüz 22yim :D

• ozaman cok iyiymis, düzenli devam edersen 25ine kadar süper vücuda sahip olursun merak etme :) önemli olan irade..

• 3 haftada sen farkedersin. 1 buçuk aya gözle görülür değişim olur

0|0
    0|0
  • 3 ay gerekli canım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir ay boyunca düzenli yaparsan o bir ay içinde bariz farkı görebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...